vardallar

TS'li bayanlara biletleri yarın!

Trabzonspor'un Beşiktaş'la oynayacağı maçı ücretsiz seyredecek kadın ve 16 yaş altı çocuklar için davetiye niteliğindeki biletlerin dağıtımı yarın (Cumartesi) yapılacak.Buna göre kadın ve 16 yaş altı çocuklar kendilerine ayrılan davetiye niteliğindeki bil

Spor 25.11.2011, 16:31
TS'li bayanlara biletleri yarın!

Trabzonspor'un Beşiktaş'la oynayacağı maçı ücretsiz seyredecek kadın ve 16 yaş altı çocuklar için davetiye niteliğindeki biletlerin dağıtımı yarın (Cumartesi) yapılacak.


Buna göre kadın ve 16 yaş altı çocuklar kendilerine ayrılan davetiye niteliğindeki biletleri yarın 11:00'den itibaren Hüseyin Avni Aker Stadı önündeki Biletix gişesinden gün boyunca temin edebililirler.


Yorumlar (2)
ADIL 10 yıl önce
Bayanların ve çocukların böyle etkinliklerin içinde olmaları memnuniyet verici.Herkes orada bu atmosferi yaşayarak mutlu olmalı.Yensekte yenilsekte takımımızı devamlı desteklemeliyiz.Başarı böyle daha iyi gelir ve gerçek futbol sevgisi hakim olu.Fanatizme son.
cingün 10 yıl önce
Kulüpler para sıkıntısı çekerken, federasyon böyle tepeden inme keyfi bir karar alamaz...

Tamam kadınlar ve çocuklar, stadyumlara bedava girsinler, ama ödemedikleri biletlerin bedelini federasyon ödesin kulüplere....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@