TS'de sakatlar ne durumda ?

Trabzonspor'da Kulüp Doktoru Mesut Çelebi, Giray Kaçar'ın Olcan Adın'ın ve Volkan Şen'in 3-4 güne kadar antrenmanlara başlayacağını belirtti. Bordo-mavili kulübün resmi internet sayfasından "Sakat oyuncular konusunda açıklama" başlığıyla duyurulan açıklam

TS'de sakatlar ne durumda ?
banner432

Trabzonspor'da Kulüp Doktoru Mesut Çelebi, Giray Kaçar'ın Olcan Adın'ın ve Volkan Şen'in 3-4 güne kadar antrenmanlara başlayacağını belirtti.

 

Bordo-mavili kulübün resmi internet sayfasından "Sakat oyuncular konusunda açıklama" başlığıyla duyurulan açıklamada, "Takımımızdaki sakat oyuncular konusunda Doktorumuz Mesut Çelebi bir açıklama yaptı.

 

Çelebi, sağ kolunda çatlak meydana gelen Giray Kaçar’ın tedavisine yoğun bir şekilde devam edildiğini belirtirken, bu oyuncumuzun bireysel antrenmanlarına başladığını vurguladı.

 

Mesut Çelebi şöyle devam etti: “Geçtiğimiz hafta sağ ayak bileğinden sakatlanan Olcan ile sağ dizinde darbeye bağlı sakatlığı bulunan Volkan  çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdürüyorlar. Giray, Olcan ve Volkan’ın 3-4 gün içinde takımla antrenmanlara çıkmaları ve Sivasspor maçına yetiştirilmeleri planlanıyor.

 

Ayrıca dünkü antrenmanda sağ uyluk arka adalesinde ikinci derece yırtık meydana gelen Soner’in ise tedavisine başlandı. Bu futbolcumuzun da iki hafta içerisinde tam olarak düzelmesi bekleniyor.

 

Antrenman esnasında sağ kalçasında yaralanma meydana gelen Kalecimiz Zeki ise çalışmalarına kontrolümüzde salonda devam ediyor” denildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
şafak
şafak - 7 yıl Önce

Giay, Olcan; volkan üçü de ilk 11 oyuncusu ve ikisi Olcan, Volkan Janko için taktik oyuncular üç oyuncu da sakat. Takım içinden sağ açık bulunmalı yoksa yine topal ördek oluruz.

erdogdu
erdogdu - 7 yıl Önce

bakacaaz inş dediğin gibi olur yoksa geldiğin gibi git ama sende suç yok seni oraya getiren nevzat şakarda suç gül gibi doktorumuzu yedi yerine birşeyden anlamayan seni getirdi!!!

cingün
cingün - 7 yıl Önce

hakan ayazı da gönderen şenol güneştir. biline...

ambelna
ambelna - 7 yıl Önce

taraftarı resmen kandırıyorsunuz. ama trabzonda gençler fazla bunlar nasılsa avanak maça gelirler deyip sakat emersonu transfer ediliyor, olcan jebrin 2. yarı göz boyamaya alınıyor jebrin bir maçta bile oynamıyor.4 yıldır şenol hocanın yönetimle fikir ayrılığı dediğide o olması gerek ki yapılan transferlerden hocanın haberi ve bir fikri yok. yazık bu işte olayın özünü anlatıyor. adamlar saha zeminine bile bakmadılar yahuuuu.

daruga
daruga - 7 yıl Önce

Arkadaş bu ne böyle sezon başlamadan futbolcular tek tek sakatlanıyor SONER'de antramanda sakatlanmış 2-3 hafta yok deniyor Kulüp Doktorumu tecrübesiz yoksa Antraman sahası ve Avni Akerin ÇİMLERİ' mi bozuk DERHAL ÇARESİNE BAKILSIN 2010-2011 Sezonunu neredeyse sakatlık olmadan BİTİRMİŞ ŞAMPİYON OLMUŞTUK

osman çakır
osman çakır - 7 yıl Önce

hocam madem olcan volkan sakat sağda yasin solda emreyle oynarsın bari emre gibi mesafe tanimadan topa vuran ayağina top yakisan bu oyuncumuzu a takimda oynatarak alistirin.a 2 milli takıma sonerle giden bir oyuncu emre oynarsa 3 4 mac ust uste takıma adapte olur.dunku konusmanizdan sunu anliyorum buralari takiptesiniz taraftara kulak asiyorsunuz.

banner204

banner443

banner393