7m


7m

hyundai

Transferde bir bomba daha patlıyor!

Ronaldo'dan sonra yılın ikinci büyük bombası her an patlayabilir...

Spor 16.07.2018, 18:00 16.07.2018, 18:08
Transferde bir bomba daha patlıyor!

Dünya Kupası 2018'de Belçika ile Dünya Kupası üçüncüsü olan ve gözleri üstüne çeviren Chelsea futbolcusu Eden Hazard ile yılın ikinci büyük transfer bombası patlıyor.

Dünya Kupası'nda gösterdiği performansla gözleri üzerine çeviren ve attığı golle de Belçika'nın Dünya Kupası üçüncüsü olmasında en büyük paya sahip isimlerden birisi olan Eden Hazard, Chelsea'deki hayranlarını üzecek bir açıklama yaptı. Belçika'nın İngiltere'yi yenerek Dünya Kupası üçüncüsü olduğu mücadele sonrasında açıklamalarda bulunan Hazard, "Chelsea'de geçirdiğim 6 harika yıldan sonra artık farklı şeyler yaşamanın vakti geldi. Geleceğim hakkında ben karar veririm ama son söz Chelsea'ye ait. Nereye gitmek istediğimi zaten biliyorsunuz" ifadelerini kullanarak olası Real Madrid transferi konusunda yeşil ışık yaktı. Transferin maliyeti konusunda ise müthiş bir iddia ortaya atıldı.

Ronaldo'dan 105 milyon euroluk gelir elde eden Eflatun-beyazlı ekip, 2018 Dünya Kupası'nın yıldızı Eden Hazard için kesenin ağzını sonuna kadar açtı.

İspanyol basınında çıkan haberlere göre; Real Madrid, İngiliz ekibine tam 170 milyon euro bonservis bedeli önerecek.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@