"Trabzonspor'un savunmacısı bunu yapamaz!"

Mehmet Demirkol Trabzonspor Beşiktaş maçını yorumladı

"Trabzonspor'un savunmacısı bunu yapamaz!"
Haber61 Spor Servisi

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Ntvspor'da yayınlanan programında Trabzonspor Beşiktaş maçıyla ilgili yorumlarda bulundu.

Demirkol, Talisca'nın attığı frikik golü öncesindeki pozisyonun faul olmadığını ancak burada Uğur Demirok'un hata yaptığını söyledi. Demirkol " Uğur'a 'Niye yatıyorsun kardeşim, senin işin yatmak mı?' diye sormak lazım. Trabzonspor'un savunmacısı bunu yapmaz. Risk alıyorsun o pozisyonda." dedi.

Yusuf Yazıcı'dan da övgüyle bahseden Demirkol, Okay'ın attığı golün geliştiği pozisyonla ilgili olarak " Olcay'ın Atiba ve Tosic'ten söktüğü topu Yusuf'a atması ve Yusuf'un 40 yıllık 10 numara gibi hemen topu çevirip hızla Okay'a atması... Bu pozisyon ilk 25 dakikada Beşiktaş'ın neden önde baskılı oynayıp Olcay'la Yusuf'a topun gelmesini engellemek istediğini gösterdi. Çünkü top oraya gidince bu oluyor. Top Yusuf'a gittiği an çekti saniye beklemeden pası attı. Bu 10 numara performans. Okay'ın yaptığı da dönüştüğünü daha değişik bir oyuncu olduğunu gösteriyor." ifadelerini kullandı.

Demirkol maçın bilek güreşi gibi olduğunu ve iki tarafa da gidip geldiğini dile getirdi.

 
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz topal
yılmaz topal - 3 yıl Önce

Tamam bizim futbolcu hatalı. Ancaaakkk kim olursa olsun futbolcu şeytan olmayacak. Biz nasıl Beşiktaş kupa maçında Vanpersinin yaptığı hareketleri kınadıysak aynı şekilde Talickayıda kınıyorum.

ayhan
ayhan @yılmaz topal - 3 yıl Önce

İsa kardeş. Bjk yendi ama büyük takım ile ilgili değil. Şanslıydı o kadar. Yoksa o şans TS de olsaydı yenecekti...

doğrucu
doğrucu @yılmaz topal - 3 yıl Önce

isa saçmalıyorsun uğur un daldığı falan yok olduğu yerde ayağını uzatıyor talisca uğur un ayağının uzandığını görmeden zaten topu atıp yere doğru atlıyor neyle izliyosunuz anlamıyorum ki. faulle alakası bile yok bildiğin hakemi aldatmaya yönelik pozisyon.

isa
isa @yılmaz topal - 3 yıl Önce

Net foul. Foul olması için illa ki temas olmasına gerek yok. Kontrolsüz daldı. Hep talisca yı konuşuyorsunuz ama uğur demirok elle topu aldı net penaltı verilmedi. Ama BJK büyük takım yenmesini bildi.

yasar
yasar - 3 yıl Önce

özellikle Uğur ile ilgili kısımda doğru söylüyor, Talisca nın bu bölgelerden vuruşları çok etkili olması bilinmesine rağmen pozisyon verilmesi hata. Ayrıca Onur topu göreceği bir baraj kurdurmalı, benzer golü konya da da yedi, değişik bir baraj kurdurmazsa çok gol yer böyle.

numan
numan - 3 yıl Önce

defans ile ilgili diğer haber başlıklarına yazmıştım, söylediğimiz buydu.

Malkoç
Malkoç - 3 yıl Önce

Frikiklerde baraj kurmayı bilmiyoruz

lazon
lazon - 3 yıl Önce

isa gardaş önce Türkçe'yi öğren. foul ne la?

ali
ali - 3 yıl Önce

ben kaleci olsaydım bu adaminda buralardan topa iyi vurduğu biliniyorsa baraj kurdurmazdim topu görmek icin


SIRADAKİ HABER

banner513