Trabzonspor Defilede

Trabzonspor lisanslı ürünleri Brandeal 08 lisanslı ürünler fuarında ünlü mankenler tarafından sergilendi.

Spor 12.11.2008, 13:43 07.10.2020, 16:40
Trabzonspor Defilede

İstanbul Yeşilköy CNR fuar merkezindeki defiledeki lisanslı ürünler fuarına futbol kulüplerinden sadece Galatasaray ve Trabzonspor katıldı.

Nike'nin Trabzonspor için tasarladığı özel kreasyonlar ünlü mankenler eşliğinde defileyi takip eden mankenler tarafından giyildi.

Yeşilköy CNR'daki defileyi, sports marketing sektörü dışında çok sayıda modacı ve basın mensubu da takip etti.

Nike dışında dünyanın önde gelen spor firmaları da fuarda yerini aldı. Trabzonspor ürünleri fuarın en fazla beğenilen spor ürünleri olarak öne çıktı. 

Aytekin Akay /haber61-İSTANBULTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Saffet Emir 13 yıl önce
Güzel hoş da bir eşofman takımı 170 ytl olurmu kimler alabilir bunu ?
koçari 13 yıl önce
hüseyin beyi defiledeki tutumu ve concept için kularım.haznedardaki mağazasına uğradım çok ferah ve güzel olmuş çalışanlarda güleryüzlü başarılarının devamını temenni ederim.
koçari 13 yıl önce
gerçektende keşke pumayla devam edilseydi ne bileyim sanki daha uygun ve daha çok çeşit vardı.özellikle çubuklu forma
cesur_tr 13 yıl önce
ben ts aşığı bi insanım..öğrenciyim..bende takımıma destek olmak bu forma ve eşofmanları giymek isterim ama bu fiyatlarla bunun sadece hayalini kurarım..trabzonsporlular bu fiyatları kaldırabilecek kapasitede değil..bizim için ts nin lüx eşyadan farkı olmaz.ama sevgimizide parayla boy ölçüştüremeyiz orasıda ayrı ama benden giymek isterdim bunları..biraz daha ucuzsın yetkililere sesleniyorum..ts firma değişince bu formalar sudan ucuza satılıyor..demekki ssatılabiliyormuş..bir zamanlar 80 ytl olan kappa formalar 20 ytl ye satıldı..
wesley 13 yıl önce
kardeşim siz nasıl taraftarsınız ya istanbul takımlarına kafa tutacağız diyorsunuz nsl tutacaksın bu ürünlerden almayıp bana sölermisin adamların mağazalarında iğne atsan yere düşmüyor bizim koca istanbulda 1 tane mağaza var o da sinek avlıyor ayıptır ya ondan sonra takımı eleştirmeye gelince mangalda kül bırakmassınız önce maddi desteği ver sonra eleştirmeye hakın olsun manevi desteği herkes veriyo kadroda baroşları kewelları görmek istiyorum onun için alacağım bu ürünlerden bayram paraları sağolsun tek büyük şampiyon trabzonspor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@