Trabzonspor'da şok istifa!

Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal karaman görevinden istifa etti. Karaman istifasıyla ilgili basın toplantısı düzenledi ve şunları söyledi:“Bugün itibari ile görevimden istifa ettiğimi kamuoyuyla paylaşıyorum. İstifa kararı almamda birçok neden olabilir

Spor 04.10.2013, 14:57 29.09.2017, 15:52
Trabzonspor'da şok istifa!

Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal karaman görevinden istifa etti. Karaman istifasıyla ilgili basın toplantısı düzenledi ve şunları söyledi:

“Bugün itibari ile görevimden istifa ettiğimi kamuoyuyla paylaşıyorum. İstifa kararı almamda birçok neden olabilir bunları pek irdelemek gerekmiyor. Uzun yıllardır Trabzonspor’a hizmet veriyorum. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Bu tarz liderlik durumlarında zıtlıklar yaşanabiliyor. Böyle durumlarda birilerinin bu durumdan feragat etmesi gerekir. Bende bu durumda daha çalışamayacağımdan istifa ettim.

Bende bir huy vardır küçük yaştan beri. Eğer ki aklımdan bir şeyi silmişsem bunu kesinlikle geri dönüşü yoktur. İstifamda bunun etkisi mevcuttur tabi ki. Ben Trabzonspor’da olduğum dönemde kendi çıkarım için hiçbir oluşumda bulunamadım. Trabzonspor’da kurumsallığın zorluklarını yaşadık. Trabzonspor camiası henüz bu duruma hazır değil. Ama ilerde bir gün bu yapı Trabzonspor’da oturacaktır. Eğer istifa etmeyip devam etseydim, hem kuruma hem de kendime zarar verecektim. Ben idarecilik dönemimde elimden geleni yaptım iyi idareci rolünü oynadım. Camiadaki çatlaklara set olmaya çalıştım ama baktım ki bu işi yaparken zarar veriyorum. Ben en alt kademede de görev yaptım en üst kademede de.

Burada yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Bir kısmını daha önceden tanıyordum bir kısmıyla yeni tanışmıştım. Başkanımızla önceden tanışmıyordum. Onur’un İzmir’deki düğününde tanışmıştık.

Trabzonspor’a gelmekten hiçbir zaman pişman da olmadım. Buradan sizlere de teşekkür ederim. Hakkımda iyi şeylerde kötü şeylerde yazmış olabilirsiniz ama olsun. Benden yana hakkım helal olsun. Sizde de hakkım varsa helal edersiniz etmezsiniz sizin takdirinizdir. Hepinize teşekkür ederim.”

Yorumlar (36)
mete devrancı 7 yıl önce
yer yüzünde başka bir kulüp varmı , başkan değüiştikten sonra bu kadar istifası olan çok merak ediyorum
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
kulüpte tek baskan ve mra kalacak bu gidişle,bukadar istifa neden var düşünüyormu hiç baskanı savunanlar.
Burak Perçin 7 yıl önce
Ünal hocanın konuşmalarından ve yüz ifadesinden belliydi zaten mutlu olmadığı. Sorsan adam sportif direktör ama transferi başkan ve yöneticiler yapıyor. Yalandan çıkardılar sportif direktörlük diye bir şey ama Türkiye'de tutmaz bu sistem. Artık ne olduysa adam istifa etti. İnşallah takımı etkilemez fener maçı öncesi.
şaban baba 7 yıl önce
geleli 3 ay olmadı bu kaçıncı istifa asgari medeni ilişkilerden bi haber olursanız kimseyle çalışamazsınız
VOLKAN ATASOY 7 yıl önce
tam da sırası.kendi ayağına sıkan bizim kadar bir klüp var mı acaba.bu kadar istifayı ironik tepki için ben de 1 günlüğüne TS taraftarlığımdan ve üyeliğimden sembolik olarak istifa ediyorum
ERDEM YAŞAR 7 yıl önce
Başkaları istifa edeceğine Ünal Hoca istifa ediyor.Yazık! Çok yazık!
oktay atalı 7 yıl önce
onuru trabzonda bir numaraya koyduk ama dansöz gibi kıvıran bir başkanla nereye kadar fatih tekkeyle başlayan yalan rüzgarı mitinglerde ve siyaseti iliklerine kadar sokmayla devam etti ne diyim güle güle ama şuda varki Trabzonspor fazla oyuna gelmez onurlu insanlar hemen istifa eder sende anladın bunu başkanda işine gelmiyor
namik 7 yıl önce
Bu ne yaa cocuk kiresine döndü klüp
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@