Trabzonspor'da Berkay Sefa Kara transfer oldu!

Trabzonspor'da genç yıldız adaylarından Berkay Sefa Kara Hekimoğu Trabzon'a transfer oldu

Spor 24.08.2020, 17:19 24.08.2020, 17:55
Trabzonspor'da Berkay Sefa Kara transfer oldu!

Hekimoğlu Trabzon FKTrabzonspor’un genç yıldız adayı Berkay Sefa Kara ile sözleşme imzaladı. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Boğoçlu’nun katıldığı imza töreninde 21 yaşındaki genç yıldız orta saha oyuncusu kendisini 3 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Üyesi  Serdar Boğoçlu, “Berkay Sefa’nın kalitesini hepimiz biliyoruz. Kendisini Trabzonspor’dan bonservisi ile kadromuza kattık. Trabzonspor bizim ağabeyimiz. Kendilerine bu transferde kolaylık sağladıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Trabzonspor’dan transfer ettiğimiz ve 3 yıllık sözleşme imzaladığımız Berkay Sefa Kara ise, “Hekimoğlu Trabzon hedefleri olan bir takım. Benim de hedeflerim var. Ben buraya şampiyonluk yaşamak için geldim. Takımıma elimden gelen katkıyı sağlayacağım” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'da Berkay Sefa Kara transfer oldu!

Yorumlar (5)
Fanatik. 60 5 ay önce
Sözüm ona alt yapımızın harika bir ürünü .Hekimoglu na transfer edebilmek için mi altyapı görev yapıyor.Alt yapısı meyve vermeyen tek klüp biziz. Son 15 senede sadece YAZICI ve birazcık da UĞURCAN.
.
KALYONCU 5 ay önce
Genç futbolcular gelişimini gerçekleştiremiyorsa bunda Yöneticilerin ve Alt Yapı Antranör'lerden yetersizliği çok büyük
Mantıklı 5 ay önce
Sevgili Tokatlı Hemşerim. Öncelikle B. Sefa altyapıdan değil 2017-18 sezonunda Ofspor’dan geldi yani kökü bizden değil.Diğer konu “Altyapı”, her ne kadar biz Trabzonsporlular çok memnun olmasakta, ülkede diğer kulübler bizi örnek gösteriyor. Neden?
TS 5 ay önce
İyi yere gitmiş kariyerinin zirvesi,niyeti kendini geliştirmek olsaydı şimdiden saçını baglamazdı iki numara kestirirdi ki önüne bakabilsin boş beleş topçu
İbrahim köseoğlu 5 ay önce
Berkay. Futbolu bırakmadı kendini daha hızlı göstereceği yere gitti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@