Trabzon Emerson'u bildirdi

Trabzonspor, Emerson da Conceiçao için Benfica ile görüştüklerini borsaya bildirdi. Yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Emerson Da Conceiçao'nun kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve kulübü SL Benfica ile görüşmelere başlanmıştır" denildi.

Trabzon Emerson'u bildirdi
banner432

Trabzonspor, Emerson da Conceiçao için Benfica ile görüştüklerini borsaya bildirdi.

 

Yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Emerson Da Conceiçao'nun kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve kulübü SL Benfica ile görüşmelere başlanmıştır" denildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
acants
acants - 7 yıl Önce

ne olurdu en azından ocak ayını görseydik ah ki ne ah...

şafak
şafak - 7 yıl Önce

Artık tren kaçtı. Bu oyuncu ile görüşmeye başlayalı tam bir ay oldu. Bu iki yabancı tur öncesi alınsaydı daha iyi olmaz mıydı? Takım itibar kaybetti. Hoca ve yönetim de güven kayboldu. Tam da şikecilerin hazırladığı tezgaha düşülmek üzere. Başkan gidecek, şike unutulup barış hazırlanılacak ve bir 8-10 yıl daha yeniden yapılanma adına heba olacak. Çok mu değerliydi Sapara ve Henriq? Henriq oynayacağına bir eksikle çık daha delikanlıca olur.

inadina ts
inadina ts - 7 yıl Önce

dünya kadar iyi futbolcu alsan neye faydasi var,hoca senol günes oldukdan sonra.

zerox
zerox - 7 yıl Önce

antepten de serdar yerine cenk tosunu alsak rahatlayacam henrike + vittek ikisini de verelim razıyım

marmaralı
marmaralı - 7 yıl Önce

emerson değil messi gelse noolur.avrupada yoksun.oynadığın futbol seyir zevki vermiyor emerson da kurtaramaz bu yönetimi...

L.şahin
L.şahin - 7 yıl Önce

Arkadaşım neden transfer yapıyorsunuz artık. transfer yapacaktınız da neden avrupaya yetiştiremediniz. Avrupa liginde yokuz artık. bu takım FB ve GS yide geçemez puan olarak. bursa-bjk iyi yerlere gelecek. Bizde onları zorlayabilirdik. O nedenle avrupadan elendikten sonra transfer yapmanıza gerek yok. biz çok bekledik dünden sonrada bu takıma ancak messi gelirse sevinirim oda olmayacağı için kimseyi almayın. aldınızda ne oldu adrian 5,25 milyon euro yedek henüz hiçbir resmi maçta oynamadı 4 maç oynamamıza rağmen. eren oynamadı, cehc oynamadı, niye alıyorsunuz. cehci gönderemeyeceksiniz bu sene seneyede sözlşmesi bitiyor yine o oynasaydı seneyede adam gibi kadro kurardınız. Ama doğru siz kim adam gibi kadro kurmak kim. dünkü faciayı örtbas etmek için transfere sarıldınız ama yemezler. benim bu sene ligden beklentim yok çünkü GS en az 20 puan fark atacaktır bize.

alk
alk - 7 yıl Önce

Yazık trabzonspor a

manokastelli
manokastelli - 7 yıl Önce

10 ay sonra adam alsanız nolur almasanız nolur emerson ıcın youtube da benfıca taraftarı bır vıde paylasmıs o nun yuzunden yedıklerı yollerı duzenlemısler adam tambır sakar acın ızleyın bu transfer elımızde patlar


banner421