7m


7m

hyundai

Trabzon ekibinden Mehmet Ekici'ye transfer teklifi!

Trabzonspor'un eski futbolcularından Mehmet Ekici'ye Hekimoğlu Trabzon'dan transfer teklifi...

Spor 07.09.2021, 23:05 07.09.2021, 23:22
Trabzon ekibinden Mehmet Ekici'ye transfer teklifi!

Hekimoğlu Trabzon FK transfer çalışmalarını sürdürürken Başkan Celil Hekimoğlu, Mehmet Ekici'ye teklif yaptıklarını açıkladı.

Kadırga TV'ye konuşan Hekimoğlu, son bir hamle yaptıklarını söyleyerek "Eski Trabzonsporlu Mehmet Ekici ile görüştük ama olmadı transfer" dedi.

Mehmet Ekici ile Trabzonspor'dan tanıştıklarını belirten Hekimoğlu "Kendisiyle görüştük, bizi biliyor. Teklife teşekkür etti. Almanya'da kalmak istediğini söyledi. Türkiye'de yıprandığını söyledi. Son dakikada bir sürpriz yapacaktık, olmadı. Takım çok gençleşti orta sahada bir ağabey olsun istedik ama olmadı." dedi.

Öte yandan Mehmet Ekici 4 Ağustos 2020'den itibaren herhangi bir takımda forma giymedi. 2014'te Werder Bremen'den Trabzonspor'a transfer olan Mehmet Ekici bordo mavili takımda kariyer zirvesi yapmasının ardından, 2017 yılınının temmuz ayında Fenerbahçe'ye gitmiş ve burada aradığını bulamayarak sonunda kulüpsüz kalmıştı.


Yorumlar (5)
Tayfur 10 ay önce
Gereksiz haber bence
Hakan 10 ay önce
Sizde de ne akil var be kardesim. Ne ogretecekti genc topcularina yeteneklerini nasil heba edilecegini mi? Bu kafayla isiniz zor hekimoglu fazla gitmezsiniz
yasar 10 ay önce
utanç verici bir teklif , trabzonspor dan nasıl gittiği belli iken Siz nasıl bu teklifi yaptınız bu oyuncuya , ayrıca muharrem başkan da size sponsor olmuşken.!
kutup yıldızı 10 ay önce
O yediği ekmeğe ihanet etti iflah olmaz bu daha iyi günleri Allah yardımcısı olsun
hoca 10 ay önce
başkanım ona verecek olduğun parayla git al daha iyi tecrübeli orta saha böyle karaktersizleri şehire sokmak bile ihanet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@