7m


7m

hyundai

Torrent'ten Trabzonspor maçı yorumu: "Futbol adil değil"

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent'ten mağlubiyet yorumu

Spor 23.01.2022, 22:12
Torrent'ten Trabzonspor maçı yorumu: "Futbol adil değil"

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Trabzonspor'a 2-1 yenildikleri mücadelenin ardından değerlendirmelerde bulundu.

İlk 70 dakikada iyi oynadıklarını belirten Torrent, "70. dakikada tempomuzun düştüğünü ve oyundan düştüğümüzü düşünürsek, o civarda bir problem olduğunu söyleyebiliriz ama bugünkü oyunu düşündüğümüz zaman, bu maçı kazanmamız gerekiyordu aslında. 3 yaptığımız maçtan en iyi oyunumuzdu." dedi.

Futbolun adil olmadığının altını çizen Domenec Torrent, maçın skorunun bu olmaması gerektiğini belirterek "Bazen Futbol adil değildir maalesef. Bu maçı kazanmamız gerekiyordu normal şartlarda. Son dakikalarda yediğimiz gollerden kaybettik. Geçen maçta da ilk yarı ve ikinci yarı uzatmalarında goller yedik. Bundan sonraki maçlarımız için de tüm tutkumuzla, yoğun şekilde ve kendimizi vererek oynayacağız. Geldiğimizden beri puan alamadık. Bunu da kabul etmek lazım. Aslında dikkat etmemiz gereken şey, dışarıdaki bazı oyuncuların geri gelmesi. Onlar geri geldiği zaman bazı sıkıntılarımız çözülecek. Fiziksel, taktiksel ve sakat oyuncular açısından gelişeceğiz arada. Bu maçı kazanmalıydık, yazık oldu." diye konuştu.


Yorumlar (2)
Fuat kaplan 4 ay önce
Yemedi mi siz alışmış siniz şike ile kazanmaya zor geldi anlaşılan
ferşad 4 ay önce
aynen adil değil size 5 6 atmamız lazımdı az attığımız için kusura bakma dua et bizde sahada olan berata sen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@