Toroğlu'ndan Ali Koç'a; Bunlar yalı çocukları!

Yeni Malatyaspor Trabzonspor maçının ertelenmesi sonrası Fenerbahçe'nin skandal açıklamasın Erman Toroğlu sert tepki gösterdi.

Haber61 Spor Servisi

Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem sonrası TFF'nin bölgedeki maçları erteleme kararıyla ertelenen Malatyaspor - Trabzonspor maçı için Fenerbahçe'nin yaptığı skandal açıklama spor programlarının da gündemine oturdu.

Fenerbahçe'nin erteleme kararını "Trabzonspor'a avantaj sağlamak için" şeklinde ifadelerle akıl dışı suçlamalarla yorumlamasına eski hakem Erman Toroğlu sert tepki gösterdi.

Toroğlu şöyle konuştu;

Ali Koç ve Fenerbahçe yönetim kurulu, bölgede artçılar devam ediyor. Maç başladı devam ediyor stat yıkıldı 15 bin kişi öldü. Kına yakar mısınız bir yerinize? Bu risk var. Bilenler bunu söylüyor.

Bu nasıl bir olay. İnsan sağlığından daha önemliyse, insanların ölümünden daha önemliyse Fenerbahçe'nin şampiyonluğu versinler size kupayı. 38 kişi ölmüş, insanlar oraya gitmekten korkuyor, dışarıda yatıyorlar. Bunlar zengin çocuğu, neredn bilecekler buraları. Yazıklar olsun, al puanı git. 

Gevrek çıkmış konuşuyor. Herkes maça siyah bantla çıkıyor, demek Malatya başkanı Gevrek kendi halkını umursamıyor. Çıkmış gevrek gevrek konuşuyor.

Sen yalıda oturuyorsun, İstanbul'da deprem olsa sen tekneye binersin. Oradaki insanların bu şansı yok, nasıl insanlar bunlar.

4 gün sonra oynasan ne olur, neyin hesabını yapıyosunuz. Versinler size 3 puanı istiyorsan. 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2020, 22:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bego
Bego - 4 hafta Önce

İyi döşemiş toroğlu

Temel
Temel - 4 hafta Önce

Iste bu. Sevdim seni Ermancigim

GÜMÜŞHANELİ
GÜMÜŞHANELİ - 4 hafta Önce

İnanın bu rezil insanların yaptıklarını görünce futboldan soğudum. Yazıklar olsun size. 3 puanı al fenev. Alışıksın harama.

Tursun
Tursun @GÜMÜŞHANELİ - 3 hafta Önce

Savaş zengininin torunu iyi aile çocukları

Bordomavi
Bordomavi - 4 hafta Önce

Helal be hocam bunlarda insan sevgisi vicdan ne arar

usta
usta - 4 hafta Önce

yüzlerine tükürsen ne olur. rezil adamlar.

The61
The61 - 4 hafta Önce

Erman hoca sen adamsın

Yakup
Yakup - 4 hafta Önce

Bravo hocam ağzına sağlık

Trabzon
Trabzon - 4 hafta Önce

Trabzon Elazığ resmini paylaşsa yeterdi


SIRADAKİ HABER

banner513