TFF'ye malum oldu (!)

Haber61 TV’de canlı olarak yayınlanan ‘TRABZONLU’yorum ısimli spor özel programında  Trabzonspor’un UEFA Kupasında rakibi olan Juventus  tartışıldı. Orhan Çavuşoğlu ve Osman Kanber yayında Juventus’u konuşurken  daha önceki günlerde gündeme gelen özel bir

TFF'ye malum oldu (!)

Haber61 TV’de canlı olarak yayınlanan ‘TRABZONLU’yorum ısimli spor özel programında  Trabzonspor’un UEFA Kupasında rakibi olan Juventus  tartışıldı. Orhan Çavuşoğlu ve Osman Kanber yayında Juventus’u konuşurken  daha önceki günlerde gündeme gelen özel bir konuyu da bir kez daha  gündeme taşıdı. 

Trabzonspor’un Lazio’yu eleyerek üst tura çıkmasından sonra TFF Resmi sitesinde Trabzonspor’u kutladı. Ancak Trabzonspor Lazio’yu eleyerek üst tura çıkarken TFF resmi sitesinden Juventus’u eleyen Trabzonspor’u kutlarız diye mesaj yayınladı

İkili bu mesajı yeniden ekranlara taşıyarak tartıştı. Haber61 net köşe yazarı Osman Kamber konu ile ilgili olarak “ Ya futbol federasyonu geleceği önceden görüyor yada Trabzonspor bugün yapılan kura çekiminde rakibi olan Juventus’u eleyecek  . Juventus’un çıkmasını istemiyorduk. Çünkü Juve bu kupanın bir numaralı favorisi ama  TFF Resmi internet sitesinden Lazio’yu eleyen Trabzonspor’u kutlarken resmi internit sitesindeki kutlama mesajına  Lazıo yerine  Juventus’u eleyen Trabzonspor’u kutlarız şeklinde yazması hayra alamet değil” dedi.

tff.20131216165520.jpg

Haber61 Genel Koordinatörü Orhan Çavuşoğlu  ise programda konu ile ilgili olarak “ Trabzonspor hem Süper Ligde hem UEFA Avrupa kupasında şikecilerle uğraşmak zorunda. Bildiğiniz gibi Juventus’da Şikeden ceza almış ve alt lige düşürülmüştü. Baktığımda futbol olarak Trabzonspor’un Juventus’u elemesi zor gözüküyor, Ancak TFF’in Lazio yerine Juventus yazması ,Juventus’un şikeden ceza alması hep Trabzonspor le bağlantılı. Neden olmasın.Trabzonspor  Juventus’u elerse kupayada çok yakın olur.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazım USTA
Nazım USTA - 6 yıl Önce

aptala malum olur.

burakhan tanrıverdi
burakhan tanrıverdi - 6 yıl Önce

aptala malum olurmuş.

raif aydın
raif aydın - 6 yıl Önce

bu olay olunca tff yi topa tuttunuz haber61 şimdi nasıl haber yapıyorsunuz.

derman ben
derman ben - 6 yıl Önce

nasıl okuyorsun yada anlıyorsun ilginç işiniz gücünüz boş sallamak adamlar dalga geçmş görmüyomusun anlayan anlıyor ama

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

Kimse boşuna ümitlenmesin, eleneceğiz!

SIRADAKİ HABER

banner513