TFF Volkan’a ceza verebilecek mi ?

Kurtarışları ile Süper Kupa'ya damga vuran Muslera, maçın adamı seçilirken, Volkan Demirel ise rakiplerine karşı yaptığı hareket ve söylediği sözlerle geceye damga vurdu. Volkan penaltı atışları sırasında kenardayken Mehmet Topuz'a "At da bitsin" anlamınd

Spor 26.08.2014, 13:49
TFF Volkan’a ceza verebilecek mi ?
Kurtarışları ile Süper Kupa'ya damga vuran Muslera, maçın adamı seçilirken, Volkan Demirel ise rakiplerine karşı yaptığı hareket ve söylediği sözlerle geceye damga vurdu. Volkan penaltı atışları sırasında kenardayken Mehmet Topuz'a "At da bitsin" anlamında bir işaret yaparken, kameralara yansıyan bir görüntü de geniş yankı uyandırdı.
 
Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel'in Melo'ya yönelik sözleri konuşulurken sosyal medyaya Galatasaraylılar'a doğru Tombala (!)çekerkenki görüntüleri düştü. Bu hareket için yüzlerce yorum yapıldı.TFF Hukuk Kurulu, Volkan'ın tombala hareketine soruşturma açarsa Fenerbahçeli kaleci sportmenliğe aykırı hareketinden dolayı 1 ila 3 maç ceza alabilir. Volkan Demirel'in Felipe Melo'ya yönelik sözleri ise sportmenliğe aykırı açıklama kapsamına giriyor. Disiplin Talimatı'nda bu sözlerin karşılığı 2 ila 6 maçtan men. Volkan iki ayrı eyleminden dolayı alt limitten ceza alırsa en az 3, maksimum da 9 maç ceza alabilir. Tombala raporlarda yer almazsa Volkan Demirel'in cezası minimum 2 maçla sınırlı kalabilir.
25686966.jpg
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
bordo bereli 7 yıl önce
Dün Gece Türk Futbolu; Emre,Volkan gibi futbolun kiralık katilleri tarafında yine süikasta uğramıştır.

Ruhuna El Fatiha.

Lütfen bu görüntüleri çocuklarınıza izletmeyin.
ozgur ata 7 yıl önce
bunlarin hirsiz bir baskani var, kendi seyircisine "kopekler" diye hitap eder arada bir, bunlar da yuz bulup igrencliklerini boyle milyonlara ifsa ediyorlar. Bir de tup kafa var tabi, bunlara goz yuman, futbolun cirkin yuzleri bunlar
adil türk 7 yıl önce
3 YILI aşkın verilen kararları.Bütün kulüpler görüyor.Fakat toplanıp TFF yi yeniden yapılandırmayı düşünmüyorlar.Belliki sistemi yöneten güçlü bir siyaset engel teşkil ediyor.Yani kısacası KORKUYORLAR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@