TFF ve Kulüpler Birliği'nden aşı kararı! Ahmet Ağaoğlu açıkladı

TFF ve Kulüpler Birliği'nin gerçekleştirdiği toplantıdan aşı kararı çıktı.

Spor 07.04.2021, 17:59
TFF ve Kulüpler Birliği'nden aşı kararı! Ahmet Ağaoğlu açıkladı

Kulüpler Birliği Vakfı'nın, TFF yetkilileriyle gerçekleştirdiği toplantı sona erdi. Toplantıda en alt ligden, en üst klasmana kadar herkesin 1 ay içinde aşı olması kararlaştırıldı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da yaptığı açıklamada "Alt liglerden başlayarak en üst lige kadar tüm futbol ailesine 1 ay içinde aşı yapılacak" dedi.

Kulüpler Birliği Vakfı'nın, TFF yetkilileriyle gerçekleştirdiği toplantı sona erdi. Toplantıda en alt ligden, en üst klasmana kadar herkesin 1 ay içinde aşı olması kararlaştırıldı.

Kulüpler Birliği Vakfı ile Türkiye Futbol Federasyonu arasındaki toplantı, Kulüpler Birliği'nin Maslak'ta bulunan merkezinde gerçekleşti. Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig temsilcileri ve TFF 1. Lig temsilcilerinin yanı sıra TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, TFF Başkan Vekili Ali Düşmez ve TFF İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop toplantıda yer aldı.

AŞI KARARI

Toplantının bitiminin ardından basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapılmazken, Covid-19 pandemisi nedeniyle futbol camiasında en alt klasmandan en üst klasmana kadar herkesin aşı olmasına karar verildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yla da konunun paylaşıldığı ve onay alındığı öğrenildi.

AHMET AĞAOĞLU DA AÇIKLADI

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da Kulüpler Birliği toplantısı sonrası kararla ilgili konuştu ve "Alt liglerden başlayarak en üst lige kadar tüm futbol ailesine 1 ay içinde aşı yapılacak" dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Volkan 6 ay önce
Ayıp ayıp hiç utanmanizda yok!!

Öğretmeni asgari ucretlisi ölüm, top peşinde koşan sağlıklı gençlere aşı

Utanin utanın
-61- 6 ay önce
Karari agaoglu vermedi.
Ercan gedik 6 ay önce
Yazıklar olsun futbolcuların ne özelliği var .çalışan birey olarak test sonuçu pozitif çıkarsa işsiz kalırım para kazanama korksu var . Ne özellikleri var topçuların paralarımı yok tedavi için hastaneyemi gidemiyorlar test yaptıraçak paralarımı yok
Ercan gedik 6 ay önce
neden önçelik sizin futbolcuların parasımı yok. Tedavimi gör
Ercan gedik 6 ay önce
Futbolcuların ne özelliği var paralarımı yok tedavi göremiyorlar test yaptıraçak paralarımı yok yazıklar olsun .
Ruh61 6 ay önce
Bırak aşıyı golcü al artık
Mesut 6 ay önce
Önce Avcıya Trabzonspor ruhu aşısı yapılmalı. Kovid aşısı nasıl olsa yapılacaktır.
Vaybe 6 ay önce
1 ay çalışmadan evine ekmek girmeyenleri aşılayın önce, utanç tablosu başka hiçbir şey değil kapitalin, zenginliğin insan olma erdemi önünde galip geldiği bir kez daha anlaşılmış. Ses çıkmasın diye tüm ligleri aşılama kararı almışlar. Hakkımı helal etmiyorum.
Atacan 6 ay önce
Yuh olsun. Baronlar,para babaları istiyor diye futbolcu ve çalışanlara aşı. Nerede öğretmenler,restaurant çalışanları birçok işi gereği hastanelere girmek zorunda olan meslek grupları. Tam bir rezalet bence. Futbol oynanmasa da olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@