TFF'den "özel görüşme" açıklaması!

TFF'den yapılan açıklamada Başkan Nihat Özdemir ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un özel ofiste görüşmesinde mahsur olmadığı belirtildi.

Spor 12.12.2019, 20:09
TFF'den "özel görüşme" açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada; TFF Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, kulüp başkanları ve yönetimleri ile düzenli olarak görüşür. Federasyonun ve başkanımızın kapısı, futbol ailesinin içindeki herkese açıktır." ifadelerine yer verildi.
 
İşte TFF'nin açıklamasının tamamı;
 
Medyamızda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımız Sayın Nihat Özdemir'in Fenerbahçe Başkanı Sayın Ali Koç ve Semih Özsoy ile MHK Başkanımız Zekeriya Alp'in de bulunmasıyla kendi işyerinde yapmış olduğu toplantı, gizli bir toplantıymış gibi haberler yer almıştır.
 
Sayın Başkanımız, bazı Yönetim Kurulu üyeleri ile UEFA'da önemli bir görüşmede olduğu için konuyla ilgili açıklamanın bugün yapılması uygun görülmüştür.
 
Bilinmelidir ki Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, kulüp başkanları ve yönetimleri ile düzenli olarak görüşür. Federasyonun ve Başkanımızın kapısı, futbol ailesinin içindeki herkese açıktır.
 
Kulüp başkanlarına çeşitli zamanlarda, Federasyonumuz ve bağlı kurulların uygulamaları ile ilgili rahatsızlıklarını, istedikleri zaman iletebilecekleri bildirilmiştir. Bu görüşme de pek çok kulüp başkanı ile yapılan görüşmelerden farklı değildir. Bu haberin, kamuoyunda, sanki bir takım kollanıyormuş ya da kollanılacakmış algısı yaratmak için kullanılması üzüntü vericidir.
 
Fenerbahçe Kulübü'nün değerli temsilcilerinin Başkanımız Sayın Nihat Özdemir'in yoğunluğu sebebiyle Sayın Özdemir'in ofisinde görüşmelerinin tarafımızca hiç bir mahsuru yoktur. Gizli bir toplantının İstanbul'un merkezinde, pek çok spor adamı ve gazetecinin geldiği bir yerde yapılmayacağını herkes bilir. Bu görüşmeler telefonla da, yüz yüze de, devamlı olarak her kulüp temsilcisiyle yapılmaktadır.
 
Bu tür art niyetli yaklaşımların Türk futboluna herhangi bir katkısının olmayacağı kanaatindeyiz.
 
Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi kimle nerede görüştüğü ile değil Türk futbolunun değerini futbol ailesinin kurullarımıza güvenini artırmak, yapılan hataları minimuma indirmek için yaptığı çalışmalar ile değerlendirilmelidir. Bu çalışmalarımız kararlılıkla sürecektir.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (14)
Õmer İnan 1 ay önce
TFF başkanına neden kızıyoruz..O hırsızı orada tutan dünya lideri bu kentten yüzde seksen oy almıyor mu..? Yürü be akillilar sizi kim tutar..
Kemal SAKA 1 ay önce
Yazıklar olsun basmakalıp açıklamalarınızada, size de. İyice dingonun ahırına çevirdiniz herşeyi. Tamam o halde karşılıklı iyiniyet ziyareti çerçevesinde MHK başkanı ile iade-i ziyareti bir fincan kahve mukabilinde Koç Müzesinde yaparsınız artık... Nasılsa hiç bir skandal, hiç bir sorun yaratmıyor bu ülkede.
Alperen bozkurt 1 ay önce
Bu insankiligina bürünmis hayvanat bahcesi kackini akli sira abilik ablalik roline girip en büyük yalakalik yaparak memleketteki büyük ihaleleri aliyor yada veriliyor sonrada federasyon baskani yapiliyo yapani bilmeyen yokdur yapanada trabzondan yüzde yetmis oy cikiyo dimi gardaslarim siz faturayi bes yilda bir kesmezzesin döner o faturayi size keserler niye biliyomusunuz nasil olsa trabzonda secim cantada keklik oluyo beyler biraz kurnaz olalim
Malkoç 1 ay önce
Aziz Yıldırım oradaymıydı merak ettim de gerci olsada bir mahsuru yoktu zaten kimlere kaldık adaletin bu mu dünya
Temek 1 ay önce
Yahu he he. Bizde yedik
Kemal SAKA 1 ay önce
Yapılan hataları minimuma indirmek derken, acaba birde Ağaoğluna sormak lazım bugüne kadar kaç defa TFF başkanı, yanına MHK başkanını alarak sizi dinleme lüzumu duydu diye. Kulüpler birliği talebi doğrultusunda derken, talep setinin nereden alındığı gün gibi aşikar. Bu sene Fernerbahcenin şampiyon olması çok zor görünüyor... Yine pek çok çamdevrileceği belli. Hatta belki ormanın bile bir kısmı feda edilecek gibi gidiyor bu iş. MHK 'nın VAR ı nerdeyse kadük eden yorumu, peşinden FFP yi duman etmesi birbir işliyor senaryo; hiç kimse hiç bir şey yapamıyor. Ali KOÇ başkan, FB şampiyon...
Alperen bozkurt 1 ay önce
Bu yalaka trabzon havalimani vip in girisde rengine bi bakin fenerbahce adisinin rengini boyamis bizim önde gelen abilerimiz büyüklerimiz niye susar makam mevki icinmi vollahi yemin ediyom dünyayi bi gercek trabzonluya versen memleketini satmaz diye düsünüyorum valim belideye baskanim herkimse bu rengi degisdirun kanima dokunuyo yoksa bir gece biz o pis rengi mübarek renk bordo maviye boyamasini biliriz sonrada demedi demesinler
noluyo gençler 1 ay önce
şimdi merak ettiğim konu hangisi clinton hangisi monica. aklımda deli sorular :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@