TFF'den güldüren Infantino açıklaması

TFF'den Infantino'nun gelişine dair açıklama yapıldı.

Spor 20.03.2017, 08:31
TFF'den güldüren Infantino açıklaması
FIFA Başkanı Gianni Infantino'nun geçtiğimiz günlerde İstanbul'a geldiği ve 6 saat kaldıktan sonra ayrıldığı ortaya çıktı.

Türkiye'nin merakla beklediği CAS davasının Mart ayında sonuçlanacağı konuşulurken, gündeme bomba gibi bir fotoğraf düştü.

FIFA Başkanı Gianni Infantino'nun 14 Mart'ta İstanbul'a geldiği ve 6 saat kaldıktan sonra ayrıldığı ortaya çıktı.

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu konuyla ilgili, ''Infantino, İstanbul'a gelmiş. 6 saat kalmış ayrılmış. Niye geldiğini şu anda söyleyemem. Bu adam niye gelmiş olabilir? Bir takımla görüşmek için mi? Federasyon Başkanı ile konuşmak için mi? Bayram değil, seyran değil. Eniştem beni niye öptü?'' yorumunu yaptı.

TFF'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Infantino'nun esrarengiz İstanbul ziyaretinin nedeni merak edilirken, TFF'den konuyla ilgili sürpriz bir açıklama geldi. A Spor'un haberine göre; TFF yetkilileri Infantino'nun İstanbul havaalanını aktarma için kullanmış olabileceğini söylediler. TFF yetkilisi, "Bizim seyahatten haberimiz yok bunun bir aktarma olma olasılığını düşünmek lazım" dedi.
.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
ali bıyık 4 yıl önce
adi federasyon, kılıfın hazır, siz ne derseniz deyin 2010-11 şampiyonu " TRABZONSPOR" dur...
hilmi 4 yıl önce
Rüşvet almaya gelse foto çektirmez, ceza çıkmayacak olsa zaten gelmesine grek yok; demek ki şune demek için geldi; dosya fifaya gelirse ceza ağır olur,cas kararından sonra tff ceza versin ki trabzon fifaya vurmasın. tff mecburen kupayı bize verecek, cezayı da en fazla puan silme verip trabzonu razı edecek
adnan 4 yıl önce
tff sahdeci fatura tuccari demir oren ve cetesi uef sahte faturadan ceza kesti biz ulkede halacezayok bu adam kesin devleti de sahte faturayla dolandirmistir hakkinda suc duyurusu yapilmali
adnan 4 yıl önce
heral de sahte fatura alip uef yi dolandiracakdeyil olurmu olur demir orende sahte faturacok satar anlasirlar rus vette

Gelişmelerden Haberdar Olun

@