banner556

TFF'den flaş seyirci kararı!

TFF maçların seyircili oynanması konusundaki kararını değiştirdi.

Spor 03.09.2020, 14:51 03.09.2020, 15:00
TFF'den flaş seyirci kararı!

TFF'den yapılan açıklamada, ligin ilk yarısında maçların seyircisiz oynanacağı belirtildi.

Açıklamada "Yönetim Kurulumuzun 25.08.2020 tarih ve 46 sayılı toplantısında, Ekim ayından itibaren TFF Sağlık Kurulu'nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla müsabakalara tribün kapasitesinin yüzde 30'u kadar seyirci alınması ve locaların kullanımı serbest bırakılması suretiyle müsabakalara sınırlı sayıda seyirci alınmasına dair karar alınmışsa da; ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan pandeminin seyri ile T.C. Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca'nın 02.09.2020 tarihli basın açıklamasında belirtilen Bilim Kurulu'nun görüşü dikkate alınarak, müsabakaların 2020-2021 futbol sezonunun ilk devresinde seyircisiz olarak oynanmasına karar verilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (6)
Okay 5 ay önce
Şikeci Fenerasyon, bilim kurulu Temmuz dada ligler başlamasın demişti, ozaman niye başlattınız, her şey Başakşehir şampiyon olsun diye. Ozaman Başakşehir lider olsaydı ligler kesin başlamazdı. Yazıklar olsun
Yaşar Dursun 5 ay önce
Şampiyonluğa inanmıyorum. Gerçekten inanan var mı? Şampiyon olamıyorsak, altıncı, üçüncü, dokuzuncu olmak ne fark eder. O yüzden Ugurcan, Ömür, Sörloth hatta Nwakaeme, Ekuban, hepsi satılsın yoksa hepsi ellerimizde patliya bilir. Kazandığımız paralarla neredeyse borcsuz bir kulüb olacağız. Yerlerini tekrar genç oyuncular lan doldurun yine de ligi 4-10 arasında bitiririz. Gelecek senelerin için yavaş yavaş tekrar şampiyonluğa oyuncak takım kurulur.
Doktor TS 5 ay önce
Şampiyonluğa inanmıyorsan Trabzonspor klübünü kapatalım o zaman..
Taraftar 5 ay önce
Boş laf
? 5 ay önce
daha sağlıklı bir karar.....
0661 5 ay önce
nihatcım sen kendi başına karar veremezsin çünkü güdümlüsün insiyatif kullanamazsın!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@