7m

7m

hyundai

TFF'den flaş karar! Hakemler karantina'ya alınacak!

TFF'den hakemlere zorunlu karantina kararı çıktı.

Spor 21.05.2020, 16:30
TFF'den flaş karar! Hakemler karantina'ya alınacak!

Türkiye Futbol Federasyonu, hakemleri karantinaya alacak. Hakemler, 12 Haziran'da başlaması planlanan ligden 14 gün önce Riva'da kampa girecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan, hakemlere zorunlu karantina. Merkez Hakem Kurulu, 12 Haziran'da başlaması planlanan Süper Lig'den 14 gün önce hakemleri Riva tesislerinde kampa alacak.

Hakemler karantinada hem kontrol altında olacak hem de fiziksel hazırlıklarını tamamlayacak. Kamp, Süper Lig maçları tamamlanıncaya kadar sürecek. Sağlık kurulu tarafından verilen rapor doğrultusunda kampın kuralları belirlenecek. Odalar tek kişilik olacak ve bu süreçte antrenmanlar sosyal mesafe kuralına uygun olarak devam edecek. Görsel eğitimlerin de olacağı kampta moral motivasyonu yüksek tutmak için de çeşitli etkinlikler düzenlenecek.


Yorumlar (4)
Kemal SAKA 2 yıl önce
Bu haber gerçekten çok büyük umut verici. Belki karantinadan hiç çıkamazlarsa, futbolda adaleti konuşabilmek anlam kazanacaktır.
Hasan 2 yıl önce
Çok da umrumdaydı. İnşAllah kalırlar garantinada. Gorat, Arda, Ümit Öztürk, Mete , Özgüç,Halis yalalası. İnşAllah korona olurlar da belki bir ikisinden kurtuluruz
Hasan 2 yıl önce
Tabi ya keyfinizden de ödün vermeyin sakın türlü türlü etkinliklere harcanan paralarla belki aç insan doyurursunuz
Tursun 2 yıl önce
Telefon görüşmeleri de karantinaya alınsın hangi abileri talimat veriyorsa qson 2 haftada 4 puan tesadüf olamaz KEDİDİR KEDİ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@