banner526

banner513

TFF'den flaş açıklama! Tescil edilecek

TFF 2.3. ve BAL liglerlerinin oynatılmayacağını açıkladı.

Spor 30.06.2020, 20:14 30.06.2020, 20:24
TFF'den flaş açıklama! Tescil edilecek

Haber61 - Spor Servisi - Türkiye Futbol Federasyonu, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği yönetimi ile yapılan toplantı sonrasında 2.,3. ve BAL liglerinin oynatılmamasına kadar verdiklerini açıkladı.

TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği yönetimi, Riva'da bugün, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Mehmet Baykan, Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp başkanlarının katılımı ile bir toplantı yapmıştır.
 
Toplantıda kulüpler, liglerin oynanmamasını talep ederken, nasıl tescil edileceğini TFF Yönetim Kurulu'na bırakmıştır. Kulüp temsilcileri ile karşılıklı mutabık kalındığı üzere, söz konusu talebi TFF Yönetim Kurulu değerlendirmiş olup, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'lerinin oynatılmamasına karar vermiştir.
 
TFF'nin liglerin tescil formatı ile ilgili kararı önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.
 
Kararın kulüplerimiz ve Türk futbolu için hayırlı olmasını dileriz.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Hakses 4 gün önce
ne ne anladık yapanın yanına kar kaldı.yanı alanya trabzonda daha güçlü öylemi hemde kaza takımı, ne zaman nasıl güçlü olacağız.demek ki mehmet ali yılmaz dan gayrisi yalan.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@