TFF 3. Lig'de heyecan başlıyor

TFF 3. Lig'de heyecan başlıyor. Trabzon takımları Yomraspor, Ofspor, 1461 Trabzon, Düzyurtspor ve Arsinspor rakipleri ile karşılaşacak.

Spor 24.08.2017, 13:05
TFF 3. Lig'de heyecan başlıyor

TFF 3. Lig'de 2017-2018 sezonu, 26 Ağustos Cumartesi günü oynanacak ilk hafta maçlarıyla başlayacak. 
 

Ligde müsabakalar, 3 grupta 18'er takımla oynanacak. Çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarında ilk sırayı alan takımlar doğrudan TFF 2. Lig'e yükselecek. Gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar ise 2. Lig'e yükselecek son 3 ekibin belirleneceği play-off müsabakalarına katılacak.

Maçlar sonunda gruplarında 16, 17 ve 18. sıraları alan toplam,  9 takım Bölgesel Amatör Lig'e düşecek.

TFF 3. Lig'de ilk yarı 17 Aralık Pazar günü yapılacak maçlarla tamamlanacak. Ligde 20 Ocak 2018'de ikinci yarı başlayacak ve normal sezonun son maçları 5 Mayıs 2018'de yapılacak.

TRABZON TAKIMLARI

3. Lig'de mücadele eden Trabzon takımları Yomraspor, Ofspor, 1461 Trabzon, Düzyurtspor ve Arsinspor rakipleri ile karşılaşacak.

1. grupta mücadele edecek olan Yomraspor saat 16:00'da Yomra ilçe Stadında Manisa Büyükşehir Belediyespor ile Ofspor Saat 16:30'da deplasmanda Yeni Altındağ Belediyespor ile karşılaşacak. 2. Grupta mücadele edecek olan 1461 Trabzon Ahmet Suat Özyazıcı stadında saat 16:00'da Kırıkhanspor ile karşı karşıya gelecek. 3. Grupta mücadele edecek olan Baysal İnşaat Düzyurtspor deplasmanda saat 16:30'da Osmaniyespor ile Arsinspor deplasmanda saat 17:00'de Tekirdağspor ile karşlı karşıya gelecek.

İLK HAFTANIN PROGRAMI
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 3. Lig'de gruplarda tamamı 26 Ağustos Cumartesi günü oynanacak ilk hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

1. Grup

16.00 Yomraspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

16.00 12 Bingölspor-Çatalcaspor (Bingöl Şehir)

16.30 Kemerspor 2003-Kozan Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

16.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Ofspor (Cebeci İnönü)

16.30 Düzcespor-Halide Edip Adıvarspor (Düzce 18 Temmuz)

16.30 Erzin Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Erzin İlçe)

17.00 Orhangazi Belediyespor-Bergama Belediyespor (Minarelli Çavuş Spor Tesisleri)

17.00 Bayrampaşa-Batman Petrolspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

20.00 Dardanelspor-Erbaaspor (Çanakkale 18 Mart)

2. Grup

16.00 1461 Trabzon-Kırıkhanspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Diyarbekirspor-Anadolu Bağcılar (Seyrantepe Spor Kompleksi)

16.30 Kayseri Erciyesspor-Pazarspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)

17.00 Tire 1922-Anagold 24 Erzincanspor (Tire 4 Eylül)

17.00 Turgutluspor-Yeşil Bursa  (Turgutlu 7 Eylül)

17.00 Gölcükspor-Yeni Orduspor (Gölcük)

17.00 Erokspor-Muğlaspor (Esenler)

17.00 Darıca Gençlerbirliği-Ergene Velimeşespor (Darıca İlçe)

19.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Van Atatürk)

3. Grup

16.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Aydınspor 1923 (Şanlıurfa GAP)

16.30 Ankara Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM)

16.30 Osmaniyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Osmaniye 7 Ocak)

17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Çorum Belediyespor (Avcılar Atatürk)

17.00 Karacabey Birlikspor-Elaziz Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

17.00 Kızılcabölükspor-Cizrespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

17.00 Utaş Uşakspor-Tarsus İdmanyurdu (Uşak 1 Eylül)

17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Kocaelispor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

17.00 Tekirdağspor-Arsinspor (Namık Kemal)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@