TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür çekildi!

2019-2020 sezonunda TFF 2. Lig; Beyaz ve Kırmızı Grup olarak iki gruba ayrılırken, iki grupta da 18 takım yer alıyor. TFF 3. Lig'de ise müsabakalar 3 grupta 18'er takımla oynanacak.

Spor 10.07.2019, 17:10
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür çekildi!

HABER61 - SPOR SERVİSİ

2019 - 2020 sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de gruplarda yer alacak takımlar bugün Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleşen kura çekimi ile belirlendi.

Kura çekimine TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig takımlarının yetkilileri katıldı.

Bu sezon Trabzon'da Hekimoğlu Trabzon TFF 2. Lig'de mücadele ederken, Yomraspor ve Ofspor'da TFF 3. Lig'de mücadele edecek.

İşte fikstürler:

TFF 2. LİG

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür çekildi!

TFF 3. LİG:

Kura çekiminde konuşan TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, şunları söyledi:

 "Kulüplerimizin çok değerli başkanları, kıymetli kulüp temsilcisi arkadaşlarım, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum, kura çekimine hoş geldiniz diyorum.

Bütün kulüpler bizler için çok önemli, çok kıymetli ama özellikle 3. Lig ve 2. Lig kulüplerimizin heyecanı ve arzusu, Türk futboluna çok değer katıyor. Bunun için de hem şahsım hem de federasyonumuz olarak sizleri ve bu kulüplerimizi çok önemsiyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, yeni yönetim kurulu olarak biz de görev aldığımız süreç içerisinde kulüplerimizin sorunlarıyla ilgili elimizden geldiğince ilgilenip çözüm üretmek için, gerekeni yapmak için buradayız.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür çekildi!

Bu süreci hep birlikte göreceğiz, beraber olacağız. Her konuda sizlere destek vermeye gayret ediyoruz, bu gayreti devam ettireceğiz. İnşallah sonuç hepimiz için hayırlı olur. Federasyon olarak bizler her zaman sizlerle iletişimde bulunarak, iyi niyet çerçevesinde sorunlara çözüm üretmeye çalışacağız. Bu liglerde rekabetin üst düzeyde yaşandığı, güzelliklerin ön plana çıktığı yeni sezonun inşallah Fair-play çerçevesinde hepimize hayırlı olmasını şimdiden temenni ediyorum.

Bu vesileyle Başkanımız Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım adına Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig ve 3. Lig'e yeni yükselen takımlarımızı da şimdiden tebrik ediyorum. Bütün kulüplerimize yeni sezonda başarılar diliyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum."


Yorumlar (2)
yasar 2 yıl önce
hekimoğlu için zor grup.
hasan 2 yıl önce
bırakın kardeşim 2 ve 3 liği parası olan oynasın amatörle ilgilenin amatör kan emici wampir gibi amatörün sırtından geçiniyorsunuz ama bir kuruş yardım yapmıyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@