banner192

Süper Lig ve 1.Lig'de haftanın fikstürü ve puan durumu

Süper Lig, PTT 1. Lİg, 2.Lig ve 3. Lig'de günün maçları

Süper Lig ve 1.Lig'de haftanın fikstürü ve puan durumu

Haber61 Spor Servisi

Spor Toto Süper Lig ve 1. Lig’de üçüncü  haftanın fikstürü, maç sonuçları ve puan durumunu haberimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca 2,lig ve 3.Lig'deki bölgenin takımlarının maçlarını da takip edebilirsiniz.

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftası bugün oynanan karşılaşmaların sonrasında sona erdi. 
 

Süper Lig 3. Hafta fikstürü, maç sonuçları ve puan durumu
Fikstür:
10/09 17:00 M.Başakşehir 3-1    Kasımpaşa Hakem: Serkan Ok
10/09 19:00 Kayserispor 1-1   Galatasaray Hakem: Mete Kalkavan
10/09 20:00 Adanaspor 0-0 Gaziantepspor Hakem: Volkan Bayarslan
10/09 20:00 Gençlerbirliği 0-0 A.Alanyaspor Hakem: Tolga Özkalfa
10/09 21:15 Beşiktaş 3-1 Karabükspor Hakem: Serkan Çınar
11/09 17:00 Ç.Rizespor 1-0 Akhisar Hakem: Ali Palabıyık
11/09 17:00 Trabzonspor 0-2 Osmanlıspor Hakem: Özgür Yankaya
11/09 20:00 Antalyaspor 1-3 AtikerKonyaspor Hakem: Hüseyin Göçek
11/09 20.00 Fenerbahçe 0-1 Bursaspor Hakem: Bülent Yıldırım
 
Puan durumu 


 
1.Lig 3. Hafta fikstürü ve maç sonuçları
Fikstür
10/09 17:00 Boluspor 0-2    Mersin İdmanyurdu Hakem: Oktay Taş
10/09 17:00 Elazığspor 1-0   Ümraniyespor Hakem: Özkan Çeliker
10/09 18:00 Denizlispor 1-1 Y.Malatyaspor Hakem: Özgüç Türkalp
10/09 18:00 Manisaspor 3-3 Eskişehirspor Hakem: Yaşar Kemal Uğurlu
10/09 20:00 Samsunspor 0-0 Sivasspor Hakem: Ümit Öztürk
10/09 20:00 Şanlıurfaspor 1-1 Giresunspor Hakem: Onur Karabaş
11/09 18:00 BŞB. Gaziantep 1-1 Adana Demirspor Hakem: Arda Kardeşler
11/09 20:00 Altınordu 1-1 Bandırmaspor Hakem: Emre Malok
11/09 20:00 Balıkesirspor 2-1 Göztepe Hakem: Serkan Tokat
 
Puan durumu

 
2. LİG GÜNÜN MAÇLARI (BÖLGE TAKIMLARI)

Kırmızı Grup;
15:30 Gümüşhanespor 0 – 0 Menemen BLD
16:00 Tokatspor 1 - 1 1461 Trabzon

Beyaz Grup;
15:30 Ofspor 2 – 2 Keçiörengücü

3.LİG GÜNÜN MAÇLARI (BÖLGE TAKIMLARI)

1. Grup;
15:30 Cizrespor 1 – 0 Bayburt Grup Özel İdare
2.Grup;
16:30 Manisa BBSK 0 – 0 Yomraspor
16:30 Çatalcaspor 2 – 1 Pazarspor
3.Grup;
15:30 12 Bingölspor 1 - 1 Orduspor
15:30 Düzyurtspor 0 - 1 Payasspor

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.