Spor Toto 2 ve 3. Lig'de haftanın programı

Spor Toto 2 ve 3. Lig'de haftanın programı belli oldu.

Spor Toto 2 ve 3. Lig'de haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 2. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şu şekilde:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.30 Sivas Belediyespor-Bandırmaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

16.00 Tokatspor-Tarsus İdmanyurdu (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.00 Zonguldak Kömürspor-Pendikspor (Karaelmas Kemal Köksal)

16. 00 BUGSAŞ Spor-Etimesgut Belediyespor (OSTİM)

16.30 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye)

16.30 Kırklarelispor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Fethiye İlçe)

19.00 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Menemen İlçe)

19.00 Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

Yarın:

15.30 Ankara Demirspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Gümüşhanespor-Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.30 İnegölspor-Gaziantepspor (İnegöl İlçe)

16.30 UTAŞ Uşakspor-Niğde Anadolu (Uşak 1 Eylül)

16.30 Eyüpspor-Kastamonuspor 1966 (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Sancaktepe Belediyespor-Bayrampaşa (Sancaktepe 15 Temmuz)

19.00 Manisaspor-Hacettepe (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

15.30 Ergene Velimeşespor-Şile Yıldızspor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Artvin Hopaspor-Nazilli Belediyespor (Hopa İlçe)

15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yomraspor (Şanlıurfa GAP)

16.00 Nevşehir Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Nevşehir Gazi)

16.00 Kozan Belediyespor-Körfezspor (İsmet Atlı)

16.30 Silivrispor-Batman Petrolspor (Stat henüz açıklanmadı)

16.30 Gebzespor-Hekimoğlu Trabzon (Alaettin Kurt)

19.00 Tire 1922-Erzin Belediyespor (Tayfur Çiçek)

2. Grup

Yarın:

15.00 Kızılcabölükspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.30 Osmaniyespor-Bergama Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

15.30 Ofspor-Pazarspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

16.00 Kırşehir Belediyespor-Adıyaman 1954 (Kırşehir Ahi)

16.00 Altındağ Belediyespor-Yeni Orduspor (Aktepe)

16.30 Esenler Erokspor-Sultanbeyli Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.30 Kemerspor 2003-Van Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

16.30 Karşıyaka-Düzcespor (İzmir Atatürk)

16.30 Alibeyköyspor-Elaziz Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

3. Grup

Bugün:

16.00 Ankara Adliyespor-Cizrespor (OSTİM)

Yarın:

15.30 Fatsa Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Fatsa İlçe)

15.30 1461 Trabzon-Çorum Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Anagold 24 Erzincanspor-Serik Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.30 Payasspor-Bucaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.30 Halide Edip Adıvarspor-Bağcılarspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.30 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül)

16.30 Muğlaspor-Karacabey Belediyespor (Muğla Atatürk)

16.30 Gölcükspor-Kocaelispor (Gölcük)

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner421