Şenol Güneş'i tiyatrocu ilan ettiler!

Karara tepkiler devam ediyor

Spor 25.04.2018, 16:12
Şenol Güneş'i tiyatrocu ilan ettiler!
Türkiye Futbol Federasyonu'nun, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili verdiği kararın ardından Ahmet Çakar'ın açıklamaları gündem oldu.

Spor yazarı ve yorumcusu Ahmet Çakar, karşılaşmanın kaldığı yerden devem edileceği yönünde çıkan kararı dikkat çeken sözlerle değerlendirdi.

Ahmet Çakar, karar sonrası yaptığı açıklamada ''Kesinlikle yanlış bir karar. Bundan sonra Türk futbolunda hiçbir maçı tatil edemezsiniz. 25 Nisan 2018 Türk futbol tarihine Beşiktaş'ın katlediliş günü olarak geçecektir. Bir yara üzerinden yürüttüler. Bu karar yanlış bir karardır. TFF bu kararıyla Beşiktaş'ı ve Şenol Güneş'i tiyatro oynayan futbol sahtekarları olarak lanse etmiştir'' ifadelerini kullandı.

Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın maça çıkmama ihtimalinin hatırlatılması üzerine ''Çıkarsan da olur, çıkmazsan daha da büyük ceza alırsın'' dedi.

Yorumlar (17)
BOZTEPELİ61. 3 yıl önce
BU OLAY TRABZONDA OLSAYDI SİZCE NE OLURDU TS HÜKMEN YENİK SAYILIRDI.
BOZTEPELİ61. 3 yıl önce
Rizeli siyasileri sahneden silmedikce futbolun kurtulması mümkün değil,mesut yılmazı unutmayın elimizden şampiyonluğu almak için bütün güvenlik güçlerini trabzona getiedi.
utanı-yorum! 3 yıl önce
yazıklar olsun, emri alanlar kumpas deyip işi düzene uydurdular. Beşiktaş camiası taraftarı bakalım siz gereğini yapacak mısınız?
Halil 3 yıl önce
Fikretorman Sadrişenerin tırnağı olamaz. Şenolgüneş istifa etmezse sahtekar pozisyonuna düşer
6161 3 yıl önce
Ne güzel Türkiyemiz var ne namuslu ne haklı adeletimiz var. Yazık gercekten cok yazık
ağasar tımaralı 3 yıl önce
delikanlı şenol güneş istifa eder.hocasına sahip çıkmayan kulubde bir dakika durulmaz
Güven 3 yıl önce
Erdoğan’la Bahçeli kurtardılar beraberce Türk futbolunun namusunu şikeci Fener’in namusu Trabzonspor un ayakları altındadır
ismi lazım değil 3 yıl önce
Bundan sonra sahaya yağan yabancı maddeler eğer kan akıtmıyorsa maç tatil edilmez, edilse de TFF (Türkiye Fener Federasyonu''maç kaldığı yerden devam eder''kararı alır..diyeceğim ama almaz.. Ancak Fener için uygulanır bu karar.. Fenerasyondan bu karar normal. 3 Temmuzda Türk Futboluna hançer vurmuştu ve futbol ölmemiş can çekişirken bu sefer bıçak kalbine saplandı. Ayırmadan söylüyorum Tüm partiler bunun vebalini taşırlar ve mes'üldürler
Ali KAYA 3 yıl önce
Hak ediyor.Kalıbının adamı hiç olmadı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@