7m

7m

hyundai

Şenol Güneş Beşiktaş'a mı gidiyor?

Şenol Güneş Beşiktaş ile anlaştığı iddialarına yanıt verdi.

Spor 08.02.2022, 20:09
Şenol Güneş Beşiktaş'a mı gidiyor?

Gelecek sezon için Beşiktaş ile anlaştığı iddiaları ortaya atılan Şenol Güneş, Haber Global'den Candaş Tolga Işık'a konuştu.

Şenol Güneş, "Benim yazılıp çizilenlerden ne haberim var ne de alakam... Ortada bir anlaşma filan yok. Ayrıca şu anda Beşiktaş'ın bir hocaya ihtiyacı olduğunu da düşünmüyorum" açıklamasını yaptı.

Ahmet Nur Çebi ise, "Önümüzdeki sezon için Şenol Güneş ile bırakın anlaşmayı, sözleşme imzalamayı bir görüşmemiz bile olmadı" açıklamasını yaptı.

BEŞİKTAŞ İLE 2 ŞAMPİYONLUĞU VAR

2015-2019 yıllar arasında Beşiktaş'ta çalışan Şenol Güneş, son sezonunun ikinci devresinde hem Milli Takımı hem de siyah beyazlı takımı aynı anda çalıştırmıştı.

Şenol Güneş, Beşiktaş ile birlikte 2 Süper Lig şampiyonluğu yaşamıştı. 69 yaşındaki teknik adam, Beşiktaş ile birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi grubundan da namağlup çıkma başarısı göstermişti.

10 EYLÜL 2021'DEN BERİ BOŞTA

Son olarak Milli Takımı çalıştıran Şenol Güneş, 10 Eylül 2021'den beri takım çalıştırmıyor.


Yorumlar (4)
Nurmanastır 4 ay önce
Seneye beşiktaştaymış, bunun Trabzonluluğu bitmiş kardeşim. bu Trabzona ancakturist olarak gelir.
Hasan 4 ay önce
ohoooo günaydın. Adam bjknin en fanatik taraftarı
Mr 4 ay önce
Çebide inkar ediyor güneşte inkar ediyor. Eğer seneye bjk ye gidersen etek giy gez. Çakma Trabzon lular. Az mert olun. Sanki imza attım desen sana bişey diyecekler. Küçük esnaflar.
DOKTOR TS 4 ay önce
Nasıl da adapte oldun İstanbula sen böyle.. İlk Beşiktaş macerasında da aynı şeyi söylemişti, haberim yoklar, falanlar filanlar.. Ey gidi Şenollll... İstanbullu Şenoll..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@