7m

7m

hyundai

Sadri Şener'in yeğeni Ahmet Ozan Şener Galatasaray yönetiminde

Galatasaray'da yönetimde gerçekleşen değişimle Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener'in yeğeni Ahmet Ozan Şener yönetime girdi.

Spor 17.12.2021, 22:38
Sadri Şener'in yeğeni Ahmet Ozan Şener Galatasaray yönetiminde

Galatasaray'da istifa eden yönetim kurulu üyeleri Rezan Epözdemir ve Köksal Ünlü yerine görev yapacak isimler belli oldu. O isimlerden biri Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener'in kardeşi Sani Şener'in oğlu Ahmet Ozan Şener oldu.

Ahmet Ozan Şener

Sarı-kırmızılı kulüpten atamaya ilişkin yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

"Galatasaray Spor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı ve Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Av. Dr. Rezan Epözdemir 15 Aralık 2021 tarihinde ve Galatasaray Spor Kulübü Derneği Genel Sekreteri Köksal Ünlü 16 Aralık 2021 tarihinde bu görevlerinden ve tüm yönetim kurulu üyeliklerinden istifa ettiklerini beyan etmiş ve tarafımıza bildirmişlerdir.

Yönetim Kurulumuzun bilaistisna ortak görüşü ile ve Tüzüğümüz uyarınca Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu yedek üyelerinden İbrahim Reha Keskin ve Ahmet Ozan Şener Yönetim Kurulu üyesi olarak görev alacaklardır.

İbrahim Reha Keskin’e ve Ahmet Ozan Şener’e yeni görevlerinde başarılar dileriz."


Yorumlar (4)
Maciy 6 ay önce
Fanatik Fenerli M.Ali Yılmaz Trabzonspor’a yıllardır balkanlık yaptı, Sadri Şener’in yeğeni Galatasaray’ın yönetimine girmiş çok mu?
Trabzon sporlu 6 ay önce
Trabzonspor içindeki hainler bunlar yakında gs arka bahçesi oluruz
Fatih 6 ay önce
Trabzon’da bunları destekleyenler de haindir. Trabzonun 84’ten buyana şampiyon olamamasının sebebi bunlar ve bunların destekçileridir
adilhan 6 ay önce
yıllarca çalınan şampiyonlukların sonucu işte bu kendi öz evlatların bile istanbul şürekasının cazibesine kapılır, katılsınlar gün ola harman ola yanlış hesap bağdattan döner, kalan sağlar bizimdir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@