Rizespor'dan Hikmet Karaman'a sert cevap!

Çaykur Rizespor Kulübü’nden Hikmet Karaman açıklaması: ''Özür dilerim demek yerine kendini kurtarmak için anlamsız cümleler kullanmayı yeğlemiştir.'' 

Rizespor'dan Hikmet Karaman'a sert cevap!

Çaykur Rizespor Kulübü’nden yapılan açıklamada, Hikmet Karaman’ın geçtiğimiz gün gündeme düşen açıklamalarına karşı özel bir cevap verme gereği duymadıkları belirtti. 

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor Kulübü, geçtiğimiz gün eski teknik adamları Hikmet Karaman’ın gündeme düşen açıklamalarının ardından kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama servis etti. Açıklamada Hikmet Karaman için, özür dilemesi yerine kendini kurtarması için anlamsız cümleler kurduğunu ifadeleri yer aldı

İşte kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama: 
Farklı dönemlerde uzun yıllar Çaykur Rizespor’da görev yapan Hikmet Karaman’ın camiamızı ve şehrimizi hedef alan açıklamalarını üzüntüyle takip etmekteyiz. Görev yaptığı dönemlerde Rize övgüsünü her fırsatta dile getiren şahsın açıklamalarına özel bir cevap vermeye gerek duymuyoruz. 
Rizeli gururlu ve çalışkandır. Rizeli yanardönerliği sevmez. Rizeli aldığının karşılığını verir ve asla çamur atmaz. Metin Kalkavan demek: finalde kaybettiği rakibini tebrik edebilecek hoşgörü demektir. Yaşananları kıssadan hisselerle değerlendiriyoruz. Merhum Mehmet Akif’in dediği gibi “Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini”. Atalarımız ‘ekmeğini yediğin kaba tükürme’ derken, malum şahsiyetlerin varlığına istinaden uyarmıştı gelecek nesilleri. Biz de malumu ilam etmek için sıraladık bu kıssaları: Kıssadan hisse aklı olan için altın bileziktir. Müflis tüccar sadece kendini değil çevresindekileri de bataklığa sürükler. Münafıklar asırlardır düşmanıdır insanlığın. Vicdan adalet, mahcubiyet ise erdemlilik sanatıdır. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Darı unundan baklava, incir ağacından oklava olmaz. Koyunun bulunmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler. Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Zararın neresinden dönersen kardır. 

Bir takımın hocasının koca bir camiaya bu şekilde saldırması yakışık almamıştır. Rizespor camiası bana bütün imkanları sundu fakat ben başarısız oldum özür dilerim demek yerine kendini kurtarmak için anlamsız cümleler kullanmayı yeğlemiştir. Temiz takım temiz futbol anlayışını benimseyen bir kulüp olarak sadece laf üreten isimlere camiamızda yer yoktur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doktor TS
Doktor TS - 4 gün Önce

Bi atasözü de benden.. Atma Trabzon'a çamur kalmaz izi; eşşeklik bakidir, şimdi yiyin birbirinizi..

tober 61
tober 61 @Doktor TS - 3 gün Önce

İNŞALLAH RİZE BU PATAKLIKTAN KURTULUR VE TEKRAR GELDİĞİ LİGE GERİ DÖNER BURALAR ONLARA GÖRE DEĞİL

Yucel
Yucel @Doktor TS - 4 gün Önce

Bu iyiymiş

HamSi911
HamSi911 @Doktor TS - 4 gün Önce

Siz Rizeliler acil bir hocaya uğrayın biraz üfledin sizi

Ozgur ata
Ozgur ata - 4 gün Önce

Hikmet Karaman mecbur olmadigi halde kendini hararetli tartismalarin icine atacak soylemlerde bulundu. “TS en son 8 sene once sampiyon oldu” diyerek 2010-2011’in gercek sampiyonunu kendi de itiraf etti. En azindan bunun icin kendisine tesekkur ederiz

Kobra6161
Kobra6161 - 4 gün Önce

Adam doğru söylemiş trabzonsporun büyüklüğünü kabul edemiyorsunuz artık kabul etmek zorundasınız sizi istanbul yalakaları.

6161
6161 - 4 gün Önce

Rizesporu değil siz Şikebahceyi destekleyin Şikebahce sizi kurtarır.

Caglar
Caglar - 4 gün Önce

Beter olun biran once hakettiginiz yerde olursunuz insAllah,bizimle ugrasacaginiza mac kazanin mac son maca birakirsaniz bu sefer ters den plaka yapariz acimayiz ;)

M.M.Akif
M.M.Akif - 4 gün Önce

Yiyin birbirinizi' aslında yoktur birbirinizden farkınız TS düşmanları 'bükemediğiniz bileği öpeceksiniz, öpmezseniz öptürürüz..!!

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 4 gün Önce

Kendi başarısızlığını gizlemek için FİTNE çıkaran bir antrenör,kulüp başkanı,yönetim kurulu ve bu FİTNEYe alet olan futboldan yakından uzaktan ilgili olmadığı halde Trabzon’a saldıran kesim. Şimdi gerçek ortaya çıktı ve rezil oldunuz!

zafer
zafer - 4 gün Önce

NE HIKMETSE SANA HIC INANASIM VE GÜVENESIM GELMIYOR TRABZONSPOR ICIN SÖYLEDIKLERIN ICIN HIKMET. ONUN ICIN SUNU SÖYLÜYORUM SIZE: "YIYIN BIRBIRINIZI"


banner443