7m


7m

hyundai

Rizespor Başkanı Kartal : Ağaoğlu'na da aynı mı yapıyorsunuz?

Rizespor Başkanı Hasan Kartal , Trabzon Havalimanı'nda yaşadığı tartışmayla ilgili açıklamalarda bulundu

Spor 04.03.2020, 13:31

Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Trabzonspor maçının ardından Trabzon Havalimanı’nda yaşadığı gerginlikle ilgili konuştu.

Kartal, güvenlik görevlisi tarafından X-Ray’den ikinci kez geçirilmek istenince “Sen benim kim olduğumu biliyor musun? İstersen pantolonumu da çıkarayım” ifadelerini kullanmıştı.

Kartal o gün yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Özellikle bize mi yapıyorlar bilemiyorum. Emniyet Müdürümüz ve Valimiz konuyu çözdü. Ben çok sık havalimanını kullanıyorum. Özellikle bize çok sıkıntı yaşatıyorlar. Mesela ayakkabı çıkartıyorlar, ikinci kez Xray’den geçirmek istiyorlar. Son yaşanan olayda ise çantamı ikinci kez Xray’den geçirmeme rağmen bir kez daha XRay’den geçirmem istendi. Dedim ki “ben Rizespor başkanıyım, aç bak içinde bir şey yok” ama maalesef özel güvenlik “Hayır bir daha geçeceksiniz” dedi.  Ben de “ Sayın Ağaoğlu başkan buradan geçerken de böyle mi yapıyorsunuz” dedim. O da “Hayır onun başımızın üstünde yeri var” dedi.  Bu şekilde söyleyince arkadaşlarımız tepki gösterdi. Bu aşamaya gelmesini istemezdim. Burada bir özel güvenlikçinin yaptığını tüm Trabzon’a veya özel güvenlikçilere yüklememek lazım. Biraz daha dikkat etsel daha güzel olur.  Sadece ben kulüp başkanı olarak değil diğer vatandaşlara da dikkat ediyorum. Tüm havalimanlarını gidiyoruz ama Trabzon’daki özel güvenlikçiler de biraz sıkıntı var. Orada bir anket yapın yolcuların yüzde doksanı memnun değil, inşallah düzeltirler.
 


Yorumlar (53)
nihat 2 yıl önce
OTrabzonspor baskani sense fenerbahce kongre üyesisin
kanıt 2 yıl önce
kanıt varsa inanırım kanıt yoksa öyle duydum şöyle dediler le olmaz
aspetli53 2 yıl önce
haluk ulusoy gs li.
MerNoire28 2 yıl önce
La bigit işine sana ayrıcalıkmı yapsalardı İstanbul da böyle olmuyormu dünyanın her yerinde kural belli uyacaksın
ERDEM SALİ 2 yıl önce
BOŞ BOŞ KONUŞMA NE ALAKA AHMET AĞAOĞLU İLE NASIL BİR BAĞLANTI KURDUN O KIT AKLINLA. AKLIN SIRA ARADA Kİ OLASI DOSTLUĞU ENGELLEMEK YANGINA BİR ODUNDA BEN ATAYIM DİYE TRABZONSPOR BAŞKANINI ALAKASIZ BİR OLAYIN İÇİNE ÇEKMEYE ÇALIŞIYORSUN. BÖYLE HABER DE OLMAZ BÖYLELİKLE ŞU ZAVALLILAR GÜNDEM OLUŞTURUYOR BİZİM YEREL MEDYAMIZ İLE ......
Hakses 2 yıl önce
SEVGİLİ BAŞKAN SEN RİZE SPOR BAŞKANI OLMADIN SENİN İSMİNİ BİLE BİLMEZDİK.TANIMAZDIK.ANCAM AĞAOĞLUNU AVRUPA TANIYOR.BU ŞU DEMEK DEĞİL.GÜVENLİKTEN GEÇMEYECEK TABİ-İ Kİ GEÇECEK,SORUN YOK.TRABZONSPOR BAŞKANI İLE RİZE SPOR BAŞKANI BİR OLMAYACAĞINI DA SAYIN BAŞKAN BİLMELİ HER HALDE.TRABZON SPQOR TURK FUTBOLUNDA BİR DEVRE DAMGASİNİ VURMUŞ BE,SAYGI DUYULMASI LAZIM.SIRA DAN BİR KOLTUK DEĞİL,TRABZONLULAR İÇİNDE AYNI HERKES İÇİNDE AYNI,RİZE SPOR ÇOK DAHA YOL KAT ETMESİ LAZIM.SADECE DOĞRULARA SAYGILAR.
Vatandaş 2 yıl önce
Rize spor Başkanı işine baksın.Bir Trabzon hava alanın da sıkıntı varmış.Anket yapılacakmış bilmem neler.
ibrajim 2 yıl önce
Gerçekten bir Trabzon'lu olarak Rize başkanının dedikleri %100 doğru ben de bu güvenlikçilerle hep sorun yaşıyorum. Hiçbir hava anında böyle bir durum yok.
Asil Cihan 2 yıl önce
Bende bir Trabzonlu olarak hiç memnun değilim her seferinde bir sıkıntı çıkarıyorlar geçen mesela el valizime sıkıntı çıkardılar sebepsiz yere diyorum ki bu valiz standart ölçüde milletin valizinin boyuna baksana o zaman onlarıda kabine almaman lazım yok diyor alamayız senmisin uçağın sorumlusu yok ee ? Neyse ki aprondaki hemşerilerim mağduruyitemi görüp sorunu çözdüler.
ÜLKÜCÜ 2 yıl önce
ülkemiz en büyük DARBEyi başkanım imamım diyenlerden yedi TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMAK GEREK....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@