Rizespor'a destek yürüyüşü!

Çaykur Rizespor'un taraftarları, bugün yeşil mavili takımlarına destek olmak için yürüyüş yaptı.

Spor 02.06.2017, 20:53
Rizespor'a destek yürüyüşü!
Spor Toto Süper Lig'de yarın kümede kalma müsabakasına çıkacak olan Çaykur Rizespor'un taraftarları, bugün yeşil mavili takımlarına destek olmak için yürüyüş yaptı.

Tuzcuoğlu Memişağa Parkı'nda toplanan taraftarlar, 'Sensiz olmaz, hayde maça' pankartı açtı, takımları lehine tezahüratlarda bulundu.

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanı Reşat Kasap, Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Çaykur Rizespor Kulüp Başkan Vekili Halim Mete'nin de katıldığı yürüyüş Atatürk ve Cumhuriyet Caddeleri boyunca sürdü, başlangıç noktasında sona erdi. Taraftarlar, daha sonra dağıldılar.

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, "Rize'nin hakkı düşmek değil. Bu maçı alacağız inşallah" yorumunda bulunurken Belediye Başkanı Reşat Kasap, "Bazı şansızlıklar yaşadık. Bugün farkındalık yaratmak ve vatandaşlarımızı maça davet için yürüdük. Yarınki maçı da kazanmak istiyoruz" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
adnan 4 yıl önce
ts nin 4 sanpiyonlugunu bazi yollarla caldiniz rizeliler ve biz aglarken dusmanimizla kolkola gezdiniz ve guluyordunuz simdi gulme sirasi bizde sizi gidi ataturk dusmanlari gidin kumuye
adnan 4 yıl önce
eeeey ts yoneticileri rizeliler yuzunden kendini asan ts lileri unutmayin sebebi rizeli basbakanlardi verin 3pugani bursaya
hade ordan 4 yıl önce
bakalum rizemi dur borsami duser

Gelişmelerden Haberdar Olun

@