7m


7m

hyundai

"Rıdvan Dilmen Trabzon'da otelde seni kim sıkıştırdı!"

Fenerbahçeli eski futbolcu yorumcu Rıdvan Dilmen hakkında sert eleştiriler geldi. 

Spor 28.09.2020, 21:23 29.09.2020, 14:14

Haber61 Spor Servisi

Haber61 TV’de yayınlanan Spor Gündemi programının konuklarından Yenişafak spor yazarı Ali Kemal Yazıcı, Rıdvan Dilmen’in Türk futbolunu dizayn etme çabalarına karşı arka planda karıştığı karanlık işleri gözler önüne serdi.

Yazıcı, Ahlak dersi vermeye kalkan Dilmen’in geçmişte kumar olaylarına karıştığı ve hatta Trabzon’da bir olay yaşandığını belirtti.

Yazıcı’nın sözlerinden öne çıkanlar şu şekilde;

Rıdvan Dilmen geçen hafta esti gürledi, bir akşam sonra dedi ki “Kusura bakmayın akşam öylesine aşka geldim.”.  Kardeşim, adama derler ki “Sen burada yorumcu olduktan sonra kumar için futbolculardan aldığın paraları ödemeye başladın. Trabzon’da otelde kim seni niye sıkıştırdı kardeşim. Öyle bir dünya yok.

Sen oturup 1 saatlik programda 55 dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 30 yıllık arkadaşım dedin.  Erdoğan’ın kumar arkadaşı olmadı hiç sen 30 yıl önce kumar oynuyordun Rıdvan Dilmen. Öyle bir dünya yok. Sen İstanbul’da kurmuşsun imparatorluğu, kiminle beraber?3 tane menajer, 2 tane federasyondan bir tarafı kırık çıkık adamlarla, futbola yön vereceksin… Derdin ne?  “En büyük Fenerbahçe” dedin şike döneminde Aykut Kocaman ile Erdoğan’ın yanına gittin “Aman bu iş olmasın” diye… Cumhurbaşkanını en büyük burada kandırdılar. Sonuç, Türk futbolunun 10 yılda geldiği yere bakın, bir şike davası ile birlikte… Türk futbolu menajerlerin eline geçmiş, herkes at oynatıyor. Türkiye’de bir yabancı futbolcu 7 yıl 6 tane kulüp geziyor.


Yorumlar (27)
Tonyali Murat 2 yıl önce
Rte yi şeytanin bile kandirmaya gücü yetmez.
Şike olaylarini Rte bizzat kendisi örtbas etti.
Nokta.
61 2 yıl önce
Ne kandırılması kardeşim,düpedüz çaldılar
HIRSIZLAR
KALYONCU 2 yıl önce
Zaten baş Fetöcü, bilmiyormuş kandırılmış meğer Fethullah Gülen teröristmiş
Şimşek 2 yıl önce
Haklısın ama sıkışınca direk kandırıldık diyor,dünyada bunun kadar kandırılan bi başkan daha yok .
Taraftar 2 yıl önce
Bunlarda mi kandırmış Cumhurbaşkamızı:)
T.S 2 yıl önce
vay arkadas rte herkez kandirmis bi trabzonspor kandiramamis
Nedim 2 yıl önce
Şeytan süzme şeytan da
2011 ve 2020 şampiyonluğunu talimatlarla elimizden aşan rte’dir
Tabi buna çanak tutan ts yöneticilerimizi de yaradana havale ediyorum.
Bu yazıcı maval okumasın. Hala reisine toz kondurmuyor da herkes acı gerçeği biliyor.
Fatih 2 yıl önce
Baştakinden sondakine hepsi pislik içinde
Kerim 2 yıl önce
Cumhurbaşkanın onları kandırmış olmasın
Türkday 2 yıl önce
Sirf Cumhurbaşkanıni eleştirmeyelim diye kandirdi diyorsunuz buda sonyillarin modasi oldu,madem bu adami herkes kandiriyor nasil Cumhurbaşkanı olmuş.
Hakan Sevinç 2 yıl önce
Kandırılmış
erdoğdulu 2 yıl önce
vatan meselesi tuttuğumuz takımdan daha önemli olduğu için olabilir mi acaba? 2 şampiyonluğumuzu siyaset uğruna yediler. başakşehiri katara sattılar. katarlılar dedi ki madem kulüp satıldı iyi para verdik türkiyeye, o zaman bi kıyak yapın da başakşehir bu sene olsun şampiyon. yapmadılar mı? süper kupa finali katar da oynanacak. her ne kadar hakkımız çalınsa da. işte trabzonluluk böyle bişe malesef. vatan mı takım mı deseler illaki vatan dicez. o yüzden fazla yazmayın argadaşlar. filmin sonunda hepimiz toprak olacaz. öteki dünyada rte den ve kim hakkım çalmışsa bende hakkımı isticem merak etmeyin.
yorumcu 2 yıl önce
Siyasiler baska devletleri ya da baska partileri, spor yorumculari baska kulupleri ya da spor adamlarini , cemaatler baska cemaatleri ya da seyhleri dusman gosterip vatandasi uyutuyor.Bizim kadar kolay provake olan,galeyana gelen baska millet yoktur.Onlarda bunu kullaniyor.
Yorumcu 2 yıl önce
Siz çok temiz siniz.aferin.sütten çıkmış ak kaşık gibisiniz.Türkiye trabzonu örnek almalı.vay halimize.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@