banner556

Novak'ın gözünü İstanbul boyamış

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye giden Filip Novak İstanbul'un Trabzon'a göre daha büyük olduğunu söyledi.

Spor 20.11.2020, 19:28
Novak'ın gözünü İstanbul boyamış

Fenerbahçe'nin yaz aylarında Trabzonspor ile sözleşmesinin bitmesinin ardından kadrosuna kattığı ancak fazla şans bulamayan Filip Novak, Çek basınına konuştu. Novak, İstanbul'un Trabzon'la karşılaştırılamayacağını söyledi.

Novak şöyle konuştu;

Maalesef takıma geldikten sonra sakatlandım ve tedavilerim sırasında da lig başladı. Benim takıma girmem için zaman kalmadı. Şansımı bekliyorum, kısa sürede şans geleceğine inanıyorum.

"NE YAPABİLİRİM Kİ?"

Kulübede oturmak benim için normal değil ancak bu konuda bir şey yapamam, gerçeği kabul etmem gerekiyor. Ben oynamadığı için sorun yaratacak bir oyuncu değilim. Zihnimi açık tutmam, pozitif olmam gerekiyor. Şans geldiğinde de kullanacağım, başka ne yapabilirim ki?

"REKABET DAHA BÜYÜK"

Fenerbahçe'de, Trabzonspor'a kıyasla daha büyük rekabet olduğu doğru. Her pozisyonda neredeyse 3 oyuncu birden var. Türkiye'de büyük bir kulübe geldim, bunun farkındayım.

Fenerbahçe'nin geçmişi, hedefleri, her şeyiyle büyük olduğu belli. Her gün gazetelerde sayfalar ayrılıyor, televizyonlarda saatlerce Fenerbahçe konuşuluyor. Türkiye'nin en büyük kulüpleri Fenerbahçe ve Galatasaray, milyonlarca taraftarları var ve ilgi çok büyük.

Kulüp başarıya aç, son yıllar planlandığı gibi gitmedi. Yönetim elinden geleni yapıyor. Yaz aylarında 17 yeni transfer yapıldı ve yeni bir takım kuruldu. Tek hedef var, şampiyonluk.

"SEYİRCİ OLMAMASI KÖTÜ"

Her maçtan 2 gün önce testler yapılıyor ve biri pozitif çıkınca bir test daha oluyor. Onda da pozitif sonuç alınırsa karantina süreci başlıyor. Tek kötü şey, taraftarsız oynuyoruz. Taraftarların gelememesi hem onlar, hem bizim için kötü bir durum. Harika bir taraftarla oynamaya alışmış durumdasın ve bir anda sessizliğin içinde kalıyorsun. Ancak önlemlere uymak zorundayız.

"İSTANBUL, TRABZON İLE KIYASLANAMAZ"

İstanbul gerçekten çok başka. Trabzon ile karşılaştırılamaz. İstanbul'da her şey var. İhtiyacım olan her şeyi buluyorum. Burada çok mutluyum. Şimdi sabırla oynama şansımı bekliyorum.

Yorumlar (28)
Vatandaş 2 ay önce
İyi de adam yanlış bir şey mi söyledi? İstanbul ile Trabzon kıyaslanır mı?
Çaykaralı 2 ay önce
Ne yani bunun zorumuza giden tarafı ney onu anlamadım istanbulla Trabzonu kıyaslamak günün şakası olur herhalde
Taraftar 2 ay önce
Gittiğine bin pişmansın novak boşuna kendini kandırma
HA_61 2 ay önce
Neden pişman olsun. Adam yata yata bizden kazandığı paranın 2 katını kazanıyor
TrabzonKolik 2 ay önce
Doğru istanbul Trabzonla kıyaslanamaz. İstanbul çok güzel gece hayatı karı gece klüpüleri çok . Trabzon gibi hiçbir şehir olamaz burda kral olursun gidersin fenere klübede battaniyeci olursun
Serko61 2 ay önce
Deyil istanbul dünyanın hiç bir şehr-i Trabzonla kıyaslanamaz mösyö kavak...
Nadi61 2 ay önce
Bak novak kardes büyük takima kötü futbolcu siradan futbolcu giderse büyük takimda iyi takimda kötü futbolcu Siritmaz,sende siradan oyuncuydun bizim gibi büyük takimda kötü gözükmedin..simdi sana göre ve Istanbula göre büyük takimdasin ama durumun cok vahim cünkü bize göre kötü bir takima gittin ve orda ne oldugunu belli oldu..zamanla herseyi göreceksin ozaman o kücük gördügün trabzonun nekadar büyük bir külüb oldugunu anliycan..
futbol sever 2 ay önce
Novağın durumu vahimde Trabzonsporun durumu çok mu iç açıcı...Haaa ben Trabzonsporun durumunu novağın gidişine bağlayanlardan değilim, giden gitmiştir.... bumu yani gündemimiz novakmı ?
Hasan 2 ay önce
Caner varken iyi nöbet beklersin sen. Futbolu unutur gidersin.
Oktay 2 ay önce
Novak ve Sosa yüzünden Başkana kızanlar,3 milyon euro Yıllık da verseniz durmazdı Trabzonda bu Adamlar.Yerli Futbolcu bile gidip 300 bine Kasımpaşayı tercih ediyor,Trabzonspor 1 milyon bile verse.
B.Yılmaz 2 ay önce
Malesef tercih edilmede şehir çok önem arz ediyor boşuna kendimizi avutmayalım.Trabzonspor artık şehre büyük gelen bir klup.Ya Trabzon’a tarihinde olmayan yatırımlar yapılacak,şehrin cazibesi arttırılacak yada böyle elimizden çok adamlar bedavaya giderler...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@