banner556

Mikel'e Nijeryalı eski futbolcudan eleştiri!

Trabzonspor'un yollarını ayırdığı Mikel'e kendi vatandaşından eleştiri geldi.

Spor 07.04.2020, 21:02
Mikel'e Nijeryalı eski futbolcudan eleştiri!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da koronavirüs nedeniyle oynamak istemediği için yolların ayrıldığı Obi Mikel'e Nijeryalı eski kaleci Dosu Joseph'ten eleştiri geldi.

Mikel'in sosyal medyadan eleştiride bulunmasının doğru olmadığını belirten Joseph , Mikel'in düşüncelerini kulüp yetkililerine aktarması gerektiğini söyledi.

Nijerya basınında Legit'e konuşan Joseph " Sorunu sosyal medyada yazmak iyi bir yaklaşım değildi. Söyledikleri doğruydu ama yeri sosyal medya değildi. Türkiye'de durumu bildirebileceği bir futbolcular derneği bakmalıydı veya kulübün kaptanı var, ona söylemeliydi. Sosyal medyadaki gidişatın iyi olmadığını düşünüyorum. Bize iş veren kulüplere davranış olarak daha dikkatli olmalıyız." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Salih 6107 10 ay önce
Bence gittiği iyi oldu. Eskiden iyi bir futbolcu olduğu anlaşılıyor. Ancak şimdi değil. İlk geldiği günleri bir düşünün, çok kötü idi. Son zamanlarda fena değildi, ancak yaşı gereği olsa gerek, koşmuyor, oynadığı alan ise 40-50 m2 yi geçmiyordu. Ve çok para kazanıyordu Sözün özü o topçuya o para çok idi. Tıpkı Sturrige gibi. Bence hiç alınmamalıydılar.
eskiden de iyi değilmiş, transfermarkt bak 10 ay önce
aslında adamın hatıra sayılır bir başarısı yok, neden revaçta anlamış değilim. sanırım eşinin çok ünlü birinin kızı olması yüzünden biraz torpilli olmuş. yani bu adam algıların ronaldosu gerçeklerin sabrisi bence. obi is FAKE...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@