Menajerler TS’ye kimi önerdi ?

Beşiktaş’ın genç golcüsü Mustafa Pektemek Trabzonspor’a önerildi. Trabzonspor’da transfer çalışmaları sürüyor.Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri 4 koldan çalışmaları sürdürürken menejerler Beşiktaş’ın genç golcüsü Mustafa Pektemek’i Trabzonspor

Spor 18.06.2012, 15:39
Menajerler TS’ye kimi önerdi ?

Beşiktaş’ın genç golcüsü Mustafa Pektemek Trabzonspor’a önerildi.

 

Trabzonspor’da transfer çalışmaları sürüyor.Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri 4 koldan çalışmaları sürdürürken menejerler Beşiktaş’ın genç golcüsü Mustafa Pektemek’i Trabzonspor’a önerdiler.

 

Beşiktaş’ın yaşadığı mali sorunlar nedeniyle alacakları ödenmeyen  ve TFF’ye başvurması halinde serbest  kalmasına kesin gözü ile bakılan  genç futbolcuyu  menejerleri Trabzonspor’a önerdi.

 

Başkan Sadri Şener’i arayan menejerler Trabzonspor’un istemesi halinde Mustafa Pektemek’i Trabzon’a verebileceklerini ifade ettiler.

 

Ancak başkan Şener Beşiktaş başkanı Fikret Orman ile görüşmeden hiçbir futbolcuyu almayacaklarını söylediği öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (22)
acants 9 yıl önce
İMKANSIZ...
Abdulkadir Aksu 9 yıl önce
Ya tm etik etik diye tutturdunuz.. Bari hızlı hareket edip gidin başkanları ile görüşün alın mustafa yla egemen i..
vizarali 9 yıl önce
Beşiktaş daha önce Egemen konusunda Yusuf Şimşek konusunda çok etik davranmıştı başkanda altta kalmak istemiyor tabi
dtbay 9 yıl önce
Fb yalakası Bjk lilerden egemenin intikamı alınmalı,fb ve bjk düştümü birer tekmede biz vuracağız,alalaım mustafayı,egemeni nasıl kandırdı ayarttısalar,aynısını biz yapalım,hep iyi niyetli bizmi olacağız.
VİVANET 9 yıl önce
bu adamlar şartlar ne olursa olsun alınsın..eğer bu iki genç yıldız alnırsa trabzonspor 5 sene gol sorunu çekmez.ikisi bir arada uçarlar yemin ederim..yabancı forvet almaya gerek yok iki tane zımba gibi adam var..alın hemen..
şafak 9 yıl önce
Egemenle mustafa bedava geliyorlarsa, alın gitsin. Sadece Trabzonspor'un etik davranması Türkiye çöplüğünü asla temizlemez. İnşallah bir gün CimBom denen takımda düşecek elimize. Başkan bırak etiği. Yağmalayın gitsin jimnastik kulübünü. Egemeni ayartırken bizim kulübü yağmalarken etik kavramı yok muydu?
şafak 9 yıl önce
Galatanın nal topladığını, Fener'in 1000 kişiye oynadığını, Cim Bom'un hemde iki defa kümede kalmaya oynadığını, sonuçta her üçünün de şikeci olduğunu biliyoruz. Üçü de hile hurda ve şike ile büyüyen semt takımları. Başarılarını sadece çaldıkları kupalara borçlu talancılar. Tek büyük TRABZONSPOR. 30 yıldır her türlü entrikaya çalınan şampiyonlukların karşı her yerde taraftarı var.
halittaskin 9 yıl önce
Pektemek Türkiye'nin en yetenekli oyuncularından biri kesinlikle alınmalı..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@