7m


7m

hyundai

 Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan istifa etti!

Kulüpler Birliği'inde istifa şoku yaşanıyor.

Spor 06.01.2021, 13:38
 Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan istifa etti!

Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin başkanı Mehmet Sepil, yürüttüğü Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı'ndan istifa etti. 5 Kasım 2019'da Süper Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı'na seçilen Mehmet Sepil, geçtiğimiz hafta verdiği röportajda görevi bırakmayı düşündüğünü açıklamıştı.

Süper Lig ekiplerinden Göztepe 'nin başkanı Mehmet Sepil, 5 Kasım 2019'da geldiği Süper Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı görevinden istifa etti. Kulüpler Birliği'nin 10. başkanı olan Mehmet Sepil, 6 yıl aradan sonra Anadolu takımlarından seçilen ilk başkan olmuştu. 

30 Aralık 2020'de verdiği röportajda Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı'nı bırakacağını belirten Mehmet Sepil, "Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı bırakacağımı çok söyledim. Hatta toplantıda başkan seçilebilme imkanı olsaydı bırakabilirdim. Tasarrufum belli, çok kısa süre içinde ayrılmış olacağım. Yeni bir başkan seçilmesi gerekiyor. Digiturk süreci sonuçlandı. Kulüplerin talepleri vardı. Önümüzdeki senenin kontratlarıyla ilgili bazı durumları biz doğru bulmuyorduk. Sonuçta yayıncı kuruluşla uzlaşmada bulunduk" ifadelerini kullanmıştı. 


Yorumlar (5)
Görünen Köy. 1 yıl önce
Kulüpler Birliği başkanlığı ne iş yapar ki! Her bir kulüp var sisteminden şikayetçi iken hala daha bu sistemle devam etmeyi başarı mı saymalıyız!
Giresunlu 1 yıl önce
Bizim başkana yakışır
Mantıklı 1 yıl önce
“Ya bu Deveyi güdeceksin ya bu Diyardan gideceksin” . O da bu Diyardan gitmeyi yeğledi.
adnan 1 yıl önce
ne den aga oglu baskan olmuyor kim olmussa hakemler okulubu koruyor fazla ezmiyorlar ts baskani baskan olmali
Ersin 1 yıl önce
Atama ile gelen ancak bu kadar dayanabilir çünkü kendini etkisiz elaman gibi gördüğünü daha yeni anladı şu bir gerçek türkiyede futbolun ipleri siyasetin elinde istediģi takımı şampiyon yapar istediği takımı küme düşürür bu kadar net

Gelişmelerden Haberdar Olun

@