banner536

banner526

banner513

LANETLİYORUZ !

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında silahlı çatışma yaşandı. Çatışmada 10 güvenlik görevlisi şehit oldu. Türk milletinin başı sağolsun. Şırnak'ın Beytüşşebap'tan ilçesinden gelen acı haber içimizi parçaladı. Teröristler

Spor 03.09.2012, 09:38
LANETLİYORUZ !

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında silahlı çatışma yaşandı. Çatışmada 10 güvenlik görevlisi şehit oldu.

 

Türk milletinin başı sağolsun. Şırnak'ın Beytüşşebap'tan ilçesinden gelen acı haber içimizi parçaladı. Teröristlerle güvenlik güçleri arasındaki silahlı çatışmada 10 güvenlik görevlisi şehit oldu.

 

Haber61 ailesi olarak şehitlerimize Allah'tan rahmet; şehitlerin yakınları, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Ulusuna başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

Türk milletinin bu zor günlerinde dik durarak şanlı bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğinden şüphemiz yok, birlik olmaya devam ediyoruz ve kararlılığımız için halkımızı yeniden kenetlenmeye davet ediyoruz.

 

-HABER61-


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
Eyüp 8 yıl önce
Güvenlik görevlisi degil asker asker olayı yumusatmayin
BmOaRvDiO 8 yıl önce
Yeter arkada$ yeter neye malolacaksa olsun bitirin bu sava$i uzuliyoruz ama birgun sonra hepimiz unutuyoruz bu hayat ko$u$turmasinda ama onlarin aileleri I$te asil onlar uzuluyor bitiyor her allahin gunu ozellikle gostermelik olarak $ehit cenazelerine katilan siyasiler 2 hafta sonra adamin evine elektrik borcu gonderen zihniyetler yeter bitirin artik.
erkan çakır 8 yıl önce
lanet olsun yaaa bu ne yaa,şimdi ne açıklamayapacaklar acaba!!!!
asfalt_metin 8 yıl önce
elin pkk lıları boy boy resim çektirsin açılım açılım diye ülkeyi ne hale getirdiniz bu kürtlerin hepsini yakacaksın başka düzelmez....
zevla 8 yıl önce
Açılım saçılım diye diye artık memleketimizde yaşamak zorlaştı. Benim yorumumu okuyan arkadaşlar lütfen bu satırlarımı iyi edüt edin. Nen şu an Suriyedeyim. Size şunu açık yüreklilikle söyliyeyim bu günler bizim iyi günümüz Hele suriyede savaş bitsin bu Afrin kürtlerinin yapacakları daha fazla. Şu an Hatay,Kilis Ş.Urfa Trabzon Çömlekçi'yi geçti. Fuhuş ve hırsızlık hat safhada bu AKP yüzünden.
şafak 8 yıl önce
Beylik sözler bizleri tatmin etmiyor. Şehitler için acaba meclis toplanır mı? Sorun birilerine bu sayı yeter mi? Devletin çivisi çıktı. Vatandaş can veriyor. Şehit sayımız ortalamanın çok üstünde. Bize ne Suriye'den Türkiye çok mu iyi? Dünyayı düzeltenler önce teröre bir çözüm bulsun. Ama siyasi çözüm değil. Adam gibi çözüm.
ADIL 8 yıl önce
Yok bitiyor yok son çırpınışları,yok bilmem ne.Vatan hainliği yapanları mecliste soktuğun sürece bir başarı elde edemezsin ey hükümet.Demirtaş dokunulmazlığımızı kaldırmayan nağmerttir diyor.Hadi bakalım ne diyeceksin.Aldı koydu omzuna.
karacayir 8 yıl önce
eger sinak ,silopi ve digerleri hepsine benzin döküp yakacaksin ki bak ozaman kim lanet okumaya baslayacak..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@