LANETLİYORUZ !

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında silahlı çatışma yaşandı. Çatışmada 10 güvenlik görevlisi şehit oldu. Türk milletinin başı sağolsun. Şırnak'ın Beytüşşebap'tan ilçesinden gelen acı haber içimizi parçaladı. Teröristler

LANETLİYORUZ !
banner432

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında silahlı çatışma yaşandı. Çatışmada 10 güvenlik görevlisi şehit oldu.

 

Türk milletinin başı sağolsun. Şırnak'ın Beytüşşebap'tan ilçesinden gelen acı haber içimizi parçaladı. Teröristlerle güvenlik güçleri arasındaki silahlı çatışmada 10 güvenlik görevlisi şehit oldu.

 

Haber61 ailesi olarak şehitlerimize Allah'tan rahmet; şehitlerin yakınları, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Ulusuna başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

Türk milletinin bu zor günlerinde dik durarak şanlı bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğinden şüphemiz yok, birlik olmaya devam ediyoruz ve kararlılığımız için halkımızı yeniden kenetlenmeye davet ediyoruz.

 

-HABER61-


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyüp
Eyüp - 7 yıl Önce

Güvenlik görevlisi degil asker asker olayı yumusatmayin

BmOaRvDiO
BmOaRvDiO - 7 yıl Önce

Yeter arkada$ yeter neye malolacaksa olsun bitirin bu sava$i uzuliyoruz ama birgun sonra hepimiz unutuyoruz bu hayat ko$u$turmasinda ama onlarin aileleri I$te asil onlar uzuluyor bitiyor her allahin gunu ozellikle gostermelik olarak $ehit cenazelerine katilan siyasiler 2 hafta sonra adamin evine elektrik borcu gonderen zihniyetler yeter bitirin artik.

erkan çakır
erkan çakır - 7 yıl Önce

lanet olsun yaaa bu ne yaa,şimdi ne açıklamayapacaklar acaba!!!!

asfalt_metin
asfalt_metin - 7 yıl Önce

elin pkk lıları boy boy resim çektirsin açılım açılım diye ülkeyi ne hale getirdiniz bu kürtlerin hepsini yakacaksın başka düzelmez....

zevla
zevla - 7 yıl Önce

Açılım saçılım diye diye artık memleketimizde yaşamak zorlaştı. Benim yorumumu okuyan arkadaşlar lütfen bu satırlarımı iyi edüt edin. Nen şu an Suriyedeyim. Size şunu açık yüreklilikle söyliyeyim bu günler bizim iyi günümüz Hele suriyede savaş bitsin bu Afrin kürtlerinin yapacakları daha fazla. Şu an Hatay,Kilis Ş.Urfa Trabzon Çömlekçi'yi geçti. Fuhuş ve hırsızlık hat safhada bu AKP yüzünden.

şafak
şafak - 7 yıl Önce

Beylik sözler bizleri tatmin etmiyor. Şehitler için acaba meclis toplanır mı? Sorun birilerine bu sayı yeter mi? Devletin çivisi çıktı. Vatandaş can veriyor. Şehit sayımız ortalamanın çok üstünde. Bize ne Suriye'den Türkiye çok mu iyi? Dünyayı düzeltenler önce teröre bir çözüm bulsun. Ama siyasi çözüm değil. Adam gibi çözüm.

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Yok bitiyor yok son çırpınışları,yok bilmem ne.Vatan hainliği yapanları mecliste soktuğun sürece bir başarı elde edemezsin ey hükümet.Demirtaş dokunulmazlığımızı kaldırmayan nağmerttir diyor.Hadi bakalım ne diyeceksin.Aldı koydu omzuna.

karacayir
karacayir - 7 yıl Önce

eger sinak ,silopi ve digerleri hepsine benzin döküp yakacaksin ki bak ozaman kim lanet okumaya baslayacak..