Konyaspor'da şok istifa!

Süper Lig Ekibi şok bir istifa ile sarsıldı.

Spor 22.08.2017, 12:44 22.08.2017, 17:03
Konyaspor'da şok istifa!

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı. Ahmet Şan'ın az önce istifa ettiği öğrenildi.


Ahmet Şan, bugün öğlen saatlerinde ise görevinden istifa ettiğini açıkladı. Avukatı aracılığıyla yaptığı yazılı basın açıklamasında, kulübe zarar gelmemesi için istifa ettiğini belirten Şan, açıklaması şöyle:

"Büyük Türk Milletine ve Konyaspor camiasına arzımdır. 54 yıllık yaşantım boyunca ailemin, büyüklerimin ve şahsıma inanıp benimle yol yürüyenlerin başını öne eğecek kasıtlı hiçbir eylemim olmamıştır. Hayat insanı kimi zaman büyük başarılarla, kimi zaman da büyük dertlerle sınar. Meşum örgütle hiçbir bağlantımın olmadığı, sonucunda haklılığım ve masumiyetimin ortaya çıkacağına inandığım bu sıkıntılı süreçte büyük sevdama, Konyasporuma zarar gelmemesi adına; Konyaspor Kulübü Derneği üyeliğinden ve dolayısıyla büyük zaferleri yaşadığım Konyaspor başkanlığı görevinden istifa ediyorum. Hayatımın her döneminde duanın gücüne çok inandım. Dualarınızla imkansız denilen başarıları hep birlikte hak ederek kazandık. Sizlerden istirhamın mübarek dualarınızı şahsımın üzerinden eksik etmemenizdir.''


BYLOCK'TAN GÖZALTINA ALINDI

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında dün gözaltına alınıp örgütün şi

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@