Konya'dan açıklama geldi: Trabzonspor anlayışla karşılasın!

Konyaspor TFF'nin verdiği cezaya tepki olarak bu ayıba imza atmış!

Spor 24.02.2017, 12:23 24.02.2017, 12:47
Konya'dan açıklama geldi: Trabzonspor anlayışla karşılasın!
Trabzonspor'a karşı büyük bir ayıba imza atarak bordo mavili taraftarlar için 900 TL bilet fiyatı belirleyen Atiker Konyaspor’un Basın Sözcüsü Erhan Gökmen, konuyla ilgili, "Açıklanan bilet fiyatları Antalyaspor maçında tribünlerde yer almadığı halde Trabzonspor maçını izlemesi engellenen 11 bin kombine sahibine, Milli Takımı yeniden ayağa kaldırmış olan Konya taraftarına ve Konya şehrine yapılan haksızlığa tepki niteliğindedir." dedi.

Atiker Konyaspor’un Basın Sözcüsü Erhan Gökmen, Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak olan Trabzonspor maçının bilet fiyatlarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Gökmen açıklamasında şu sözlere yer verdi;

“Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun Atiker Konyaspor – Antalyaspor A.Ş maçının ardından yaşanan olaylarla ilgili almış olduğu ceza ve Tahkim Kurulu’nun bu haksız ve orantısız cezaları onaması vicdanları yaralamıştır. Atiker Konyaspor camiası bu cezayı kesinlikle hak etmemiştir. Açıklanan bilet fiyatları Antalyaspor maçında tribünlerde yer almadığı halde Trabzonspor maçını izlemesi engellenen 11 bin kombine sahibine, Milli Takımı yeniden ayağa kaldırmış olan Konya taraftarına ve Konya şehrine yapılan haksızlığa tepki niteliğindedir.  Konyaspor ile Trabzonspor’un geçmişten bugüne gelen iyi ilişkileri ve dostluğu tüm spor camiasının malumudur. Trabzonspor camiasının bu konuda bizi anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz.”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
ÇAĞRIBEKAR 4 yıl önce
FENER MAÇI OLSA BÖYLE Mİ OLURDU???????
Mehmet Köseoğlu 4 yıl önce
Şikebahce maçında her kapıyı acarsınız.Sizler Mevlananın torunları olamazsınız.....!
salih 4 yıl önce
YAZIKLAR OLSUN SİZE. SAHTEKARSINIZ. BETER OLUN. KÜMEYE.
Takım taraftari 4 yıl önce
Bunlar çok basit savunmalar istanbul takımlarının biri olsaydı durum çok değişik olurdu Anadolu da trabzonsporun tek gerçek dostu Kayseri ve Bursaspor Malatya dur karadeniz de Ordu şike olayında yanımızda bir onlar vardı trabzonspor biraz kötü gittimi görüyoruz trabzon kümeye bağıranları sonra kendileri gidiyor kümeye şampiyonlar ligi finali oynuyorsunuz da bu fiyat bu demektir maça gelmeyin hadi beraber şampiyonluğa yarış olsa tamam derim de orta sıralar için gerçek dost bugünlerde anlaşılır
Hakan S. 4 yıl önce
Ağlarsa Bursa-Kayseri ağlar gerisi yalan ağlar.
Engin Kerim 4 yıl önce
inşAllah bu tepkinizi diğer klüplerede uygularsiniz o zaman niyetinizi anlarız
Alp Bey 4 yıl önce
Trabzonspor taraftarını, Konyaspor her zaman sevmiştir ve gerektiği gibi ağırlamıştır ancak TFF nin haksız yere vermiş olduğu bu cezadan dolay tepkimizi ortaya koymamız gerekiyordu. Ev sahibi taraftar olmadan deplasmanda maç izlemek Trabzonspor içinde hoş olmasa gerek. Umarım anlayış gösterirsiniz.
alemdaroglu 4 yıl önce
Güzel kardesim senin mantigina göre bizim sike sürecinde ugradigimiz haksizlikta konyayi yanimizda göremedik tersine sikeci aykutu antröner yapip taclandirdiniz ubumudur sevgi
hakan 4 yıl önce
bizim trabzonspor taraftarıyla ilgili herhangi bir problemimiz yok bize yapılan haksızlığa karşılık yapılan bir tepki fenerde olsa galatasaray da olsa aynı durum olurdu anadolu takımları basamak takım olarak görmekten vazgeçmeleri lazım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@