Kocaman Trabzonspor'un şike yaptığını ima etti

Aykut Kocaman'dan yine saçma sapan açıklamalar

Spor 03.06.2017, 09:53 03.06.2017, 10:02
Kocaman Trabzonspor'un şike yaptığını ima etti
Konyaspor’un Teknik direktörü ve aynı zamanda eski Fenerbahçe teknik direktörlüğünü yapan Aykut Kocaman’dan yine mesnetsiz sözler. Kocaman, yapmış olduğu küstah açıklamalarda Trabzonspor’u şike yaptığını ima etti.

2010-11 sezonu ile ilgili Şenol Güneş’in “ Trabzonspor'dayken 2011’de şampiyonluğumuzu elimizden aldılar” sözlerinin kendisine hatırlatılması üzerine saçmalayan Kocaman  “ Çok net söylüyorum, rakiplerimizi eze eze yendik. Kimin neyi hak ettiği çok daha net. Onun Takımınına 2 – 0 yendik. (Şenol Güneş) Orta Sahayı geçemediler. Maçların görüntüleri ortaya dökülsün. Her maçımızı izlesinler. Beşiktaş’ı da Galatasaray’ı da Trabzon’u da eze eze yendik Ama bizim maçları izlerken Trabzonspor’un da maçlarını izlesinler. Herkes her şeyi görsün.”ifadelerine yer verdi.
 
Saçma sapan açıklamalar yapan ve küstah tavır ve hareketleriyle şımarıklığının zirvesine çıkan Aykut Kocaman yine defalarca adam yerine koyulmadan kovulduğu Fenerbahçe'ye yalakalık yaptığı dikkatlerden kaçmadı. Bilindiği gibi Kocaman'ın yeniden Fenerbahçe'ye dönmesi gündemde...


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
Ahmet 4 yıl önce
Trabzpnspor her maçta şerefiyle oynamıştır.
Sizin gibi maçlardan " tarla " diye bahseden yok.
Gelmeden provakasyona başladı.
Nevzat 4 yıl önce
Aykot koca kafalisi sende son macda sivas kalecisinin 30 metreden yuvarlana yuvarlana gelen topu nasil bakarak iceri biraktigini bi izle o zaman konus kus beyinli....
osman 4 yıl önce
TS.TARAFTARI ŞİMDİ DAHA RAHAT DÜŞÜREBİLİRSİN BURSAYI ESKİŞEHİR SİVAS BUNLARA KARŞI VERECEĞİN MÜCADELENDE SENLE OLUR
Ersoy Erkul 4 yıl önce
Şike yok diyenler insanların gözünün içine baka baka mesnetsiz açıklamalar yapması manidardır buda gösteriyor ki şeref ve haysiyetten yoksun
olduklarının göstergesidir
Ersan 4 yıl önce
Kişi karşısındakini kendi gibi zanneder...
Süleyman Özmen 4 yıl önce
95-96 sezonu Şampiyonluğundan sonra sarfettiği Şampiyonluk Trabzonspor'un hakkıydı sözlerinden sonra Oğuz Çetin ile beraber Aykut Kocaman, Şikebahçeden dönemin Başkanı Ali Şen tarafından kovulmuşlardı.Demekki insanların yaşları ilerledikçe kalpleride katılaşıyormuş daha egoist olabiliyorlarmış.
Adnan 4 yıl önce
Haa isinize gelince görüntüler ortaya konulsun h,ozaman sizin milyon tane sike görüntülerini nicin kabul etmediniz Fetö Asiklari?
Serkan 4 yıl önce
Aklınca sahibine msj gönderiyor,maçlar incelensin diyor.Hangi maçtan bahsediyor ikinci yarı İstanbul'daki maç incelensin fenerin enaz üç kırmızısını hakem vermiyor,TS ne zaman atak yapsa bizim Futbolcuları sakatlarcasına fauller yaptılar,hiçbirine hakem kart vermedi.İncelensin bunları Gençlerbirliği maçı,Buca maçı,Eskişehir,Sivas,bjk,sivas,Karabük,hepsi incelensin bizimkide incelensin,kurulun başında sen ve azize baban olsun akut sorun yok!!Nasılsa bu ülkede hırsızlar ittifak yapmış, güç şimdilik onların elinde,hepiniz feto madurusunuz dimi akut!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@