banner539

banner526

banner533

banner513

Kocaelispor'a bir darbe daha!

Teknik direktör Yılmaz Vural'la yollarını ayıran, kulüp başkanı Serhan Gürkan'ın tutuklanıp daha sonra da serbest bırakılmasıyla büyük bir şok yaşayan Kocaelispor'da şimdi de borçlardan dolayı alacaklıların açtığı davalar kulübü sıkıntıya soktu. Kocaelisp

Spor 30.12.2008, 19:44 10.09.2018, 11:17
Kocaelispor'a bir darbe daha!


Teknik direktör Yılmaz Vural'la yollarını ayıran, kulüp başkanı Serhan Gürkan'ın tutuklanıp daha sonra da serbest bırakılmasıyla büyük bir şok yaşayan Kocaelispor'da şimdi de borçlardan dolayı alacaklıların açtığı davalar kulübü sıkıntıya soktu.

Kocaelispor'dan alacağı 300 bin YTL'yi bir türlü tahsil edemediği gerekçesiyle kulübün logosuna ve isim hakkına haciz koyduran Şafak Özler adlı iş adamı, alacaklarını tahsil etmek için logo ve isim hakkını satışa çıkardığını açıkladı. Şafak Özler, tüm iyi niyetine ve alacağını sürekli ertelemesine karşın kulüp başkanı Serhan Gürkan'la dün yaptığı son konuşmadan da sonuç alamadığını ve bu kararı almak zorunda kaldığını açıkladı.

Özler, "Sürdürdüğümüz alacak davasında Başkan Serhan Gürkan, yaptığımız son konuşmada borç için 'Yapacağımız hiçbir şey yok. Takımımız zor durumda ve bu borcu ödeyecek ekonomik gücümüz yok. Bu saatten sonra logonun ve isim hakkının kurtarılması çok zor' dedi. Biz de, firma olarak kulübün ana sponsoru Kocaeli Belediyesi'yle sorunu çözmek için görüşmek istedik ancak oradan da bir sonuç çıkmadı. Üzerimize düşen tüm görevi yaptık, ancak olmadı" diye konuştu.

Marmara Üniversitesi'ne kulübün isim değerinin tespiti için başvurduklarını belirten Özler, en kısa zamanda satışın gerçekleşeceğini vurgulayarak, alıcıları ihaleye beklediklerini sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
FRANCO 12 yıl önce
Öncelikle belirtmek isterim, ben aslen TRABZON'LU VE TRABZONSPOR'LU bir gencim.Fakat İZMİT'TE doğdum büyüdüm ve halen burada yaşıyorum, yani kalbimizin yarısıda KOCAELİSPOR için atmaktadır, şu an KOCAELİSPOR'UN içine düştüğü durum bizleri derinden üzmektedir, kendini başkan zanneden, yöneticilikten bir gram anlamayan bir insan ve yönetim kurulu KOCAELİSPOR'U bu hale düşürmüştür, bir başkan düşününki, türlü meseleler yüzünden kavgaya karışıyor ve tutuklanıp, serbest bırakılıyor, bir başkana bunlar yakışıyormu ALLAH aşkına, ve daha birçok mesele, bu gibi konular KOCAELİSPOR'UMUZA hiç yakışmamaktadır ve en yakın zamanda istifa edip takımın yakasından düşmeleri gerekmektedir, yarın çok geç olmadan.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@