banner491

Janko: "Kaybetmeyi hak etmedik.."

"Bir şey söylemek istemiyorum sadece soru bekliyorum. Son 5-10 dakika iyi oynamadık, rakibe boş alan verdik, oyun düzenimiz kaybettik. Ama bütün bunlara rağmen kaybetmeyi hak etmedik.

Janko:

"Bir şey söylemek istemiyorum sadece soru bekliyorum. Son 5-10 dakika iyi oynamadık, rakibe boş alan verdik, oyun düzenimiz kaybettik. Ama bütün bunlara rağmen kaybetmeyi hak etmedik.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tarık efe
tarık efe - 7 yıl Önce

sadece 5-10 dakikamı kötü oynadık? gerçekten şenol güneşin mentalitesi futbolculara oturmuş defans yapmayı iyi oyun olarak okuyorlar..

iskender keskin
iskender keskin - 7 yıl Önce

janko adrian ve yasin sahanin en iyisiydi

burak ibiş
burak ibiş - 7 yıl Önce

şenol senide harcıyor onnumara klasss bir adamsın

özer bayır
özer bayır - 7 yıl Önce

90 dakika maçı izledim takım fos 5-10 dakika kötü oynamışlar iyi futbolunuz buysa çıkmayın kardeşim daha maça bizi bari germeyin sinirlerimizle oynamayın.

onur cak
onur cak - 7 yıl Önce

takimin tek umudu janko. digerlerinin ne yapabilecegini daha dogrusu ne yapamayacagını biliyoruz. hic olmazsa janko o dönüsü bi daha yapar mi diye bi umudumuz var. Gecen senenin en kotusu Adrian bu macin en iyisi ise varın düşunun halimizi. zokora emerson halil olcan ve volkanin futbolu acilen birakmasi lazim. top oynama niyetleri yok. Hele ki Volkan...

toprak sengun
toprak sengun - 7 yıl Önce

takım fena değildi..ta ki volkan oyuna girene dek..adrian janko ile müthiş uyumluydu,janko bütün kafa toplarını aldı,defansta giray müthişti ama taki bamba bilerek sarı kart görüp ilk golü yiyene kadar..sonrasında volkan denen istikrar abidesi (!) oyuna girip topları rakibe verene kadar..bakarsanız ıkıncı golde volkan rahat pas atacağı yerde ıkı kişinin arasına dalıp topu kaptırıyor ve koşmak yerıne hakeme tepki gösterıyor..ayrıca olcan nerede?

ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 7 yıl Önce

oyuna girmesi gereken tek kişi,ikinci devre emre güraldı,,,,çocuğuda bitirdiler başka birşey yok.......

tuncay şişman
tuncay şişman - 7 yıl Önce

valla bu halin tek sorumlusu tek suclu hoca bu kadro kötü degil bu lige yeterli ya arkadaşlar bu hocayla biz iki yıldır kimi yendik bilen söylesin kendi oyuna müdahalesiyle bu kadar maç kaybeden bir hoca varmı dünyada hatalarından derste almıyor Beşiktaş macı derslikti ama anlayamadı Soner cıktıktan sonraki Fernandesi al uyu hoca ve maç kaç olurdu bak Bursa macında orta alan denen birşey yok


kaç etti ya


SIRADAKİ HABER

banner441