banner539

banner526

banner533

banner513

İdmanocağı'ndan Birdal Öztürk'e ziyaret

İdmanocağı yönetimi Gençlik Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'ü ziyaret etti.

Spor 18.10.2020, 15:06
İdmanocağı'ndan Birdal Öztürk'e ziyaret

İdmanocağı Kulübü Başkanı Vehbi Serdar Arz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk’ü ziyaret etti.

İdmanocağı Başkanı Vehbi Serdar Arz, Öztürk’e yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verirken, “Göreve geldikten sonra yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte yeniden yapılanma içine girdik. Pandemi sürecinin spor müsabakalarına vurduğu darbe ortada. Bu nedenle özellikle altyapı çalışmalarına ağırlık verdik. Futbol okulumuzu iki hafta önce açtık. Diğer branşlarda da yeni bir yapılanmayla yolumuza devam edeceğiz. Spor kenti olan Trabzon’a müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaları da takdirle izliyoruz. Kulüp olarak her zaman elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, İdmanocağı’nın yeni yönetim kuruluna başarı dileklerini iletti. 

Öztürk, “Gelecek yıl 100. yılını kutlayacak olan İdmanocağı, Trabzon’da sporun her branşının gelişmesine büyük katkı vermiştir. Bu katkının önümüzdeki yıllarda da süreceğine inanıyorum. Spor tesisleri açısından zengin bir altyapının bulunduğu Trabzon’da her sporun gelişmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda kulüplerimizle istişare halinde olmaya da özen gösteriyoruz” diye konuştu.

İdmanocağı Asbaşkanı Cem Hakan Özyazıcı, Genel Sekreter Ömür Avcı ve Genel Sayman Serkan Günaydın’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Vehbi Serdar Arz, Öztürk’e kulüp flaması takdim etti.

İdmanocağı'ndan Birdal Öztürk'e ziyaret

İdmanocağı'ndan Birdal Öztürk'e ziyaret

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@