7m


7m

hyundai

Hacıkerimoğlu: Kafasındaki maçı değil sahadaki maçı yönetenler kalıcı olacak

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu, Trabzon'da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek sohbet gerçekleştirdi.

Spor 22.05.2021, 12:47 22.05.2021, 13:08
Hacıkerimoğlu: Kafasındaki maçı değil sahadaki maçı yönetenler kalıcı olacak

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu, Trabzon'da görev yapan basın mensuplarını ağırladı.

Kocaelispor ile Hekimoğlu Trabzon arasında oynanan karşılaşmanın ardından TSYD Trabzon Şubesi Başkanı Selçuk Kılıç ile beraberindeki gazeteciler, Mustafa Hacıkerimoğlu'nu İstanbul'daki ofisinde ziyaret etti.

Hacıkerimoğlu, görüşmede, TFF’nin yeni sezon öncesi uygulamaya sokmayı planladığı bazı uygulamalar ve çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

Hacıkerimoğlu, çok tartışılan hakem kararlarına yönelik olarak, "Kafasındaki maçı değil, sahadaki maçı yöneten hakem görevine devam edecek." dedi.

Gelecek sezon için maçların seyircili oynanması konusunda ise Sağlık Bakanlığı ile sürekli istişare halinde olduklarını da ifade eden Hacıkerimoğlu, “Seyirci futbolun olmazsa olmazı. Biz de onları tribünde görmek istiyoruz. Bu konuda TFF olarak süreci çok iyi takip ettiğimizin bilinmesini isterim” diye konuştu.

TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç da Hacıkerimoğlu'nun gerek Trabzon gerek Türk futbolu için önemli katkılar yaptığını söyledi.

Kendilerini ağırladıkları için Hacıkerimoğlu'na teşekkür eden Kılıç, "Trabzon sporu için birlikte çok daha güzel işlere ve projelere imza atacağımıza inanıyorum." dedi.


Yorumlar (3)
Ben 1 yıl önce
Hikaye okuyorsun
Ferşad 1 yıl önce
Trabzonu hakemler doğrarken o koltukta bir trabzonlu olarak niye oturdun niye istifa etmedin tepki için demekki trabzonspor hikaye sizin için koltuk ve menfaat meselesi söylediklerine kendi bile inanmıyor bence
Zorlu 1 yıl önce
Her sene aynı maval. Beş tane hakemin kuklası oldunuz. Yıllardır sahada terör estiriyor, şampiyonu belirliyorlar.Bu hakem mafyası sadece maçları değil sizi de yönetiyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@