Gözüne Onur'u kestirdi!

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra futbola veda eden Onur için Beşiktaş iddiası ortaya atıldı

Gözüne Onur'u kestirdi!

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra artık futbol oynamayacağı belirtilen Onur Kıvrak için Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı'nın devreye gireceği iddia edildi.

Fotospor'daki iddiaya göre;

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Abdulah Avcı'nın birinci kaleci konusunda Onur Kıvrak'ı ikna etmeyi planladığı öğrenildi. Avcı'nın Onur ile yapacağı görüşmenin sonucuna göre Beşiktaş'ta kale transferi netleşecek.

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman’a verdiği ilk raporda, ''takımın en çok kazanan oyuncusu kaleci olmamalı'' diyerek Loris Karius’a ödenen rakamı eleştiren Abdullah Avcı’nın sürpriz bir teklif daha sunduğu iddia edildi. Avcı’nın, Orman’a, ''bırakın Onur Kıvrak’la konuşayım. Milli takımda beraber çalıştık. Eğer gelmeye ikna edersek, elimizde çok daha uygun şartlarda birinci sınıf bir kaleci olur'' dediği bildirildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaptan
Kaptan - 10 ay Önce

Bize geldiğinde 20 yaşında gencecik ve gelecek vaad eden 3. Kalacimizdi. Ne öğrendiyse iyi yada kötü bizden öğrenip büyüdü. Sonra evladı oldu onu da Trabzon doğumlu yaptı. Yönetim ile aralarında neler yaşandı bilmem. Bana yaşattığı sevinçler için Onur'a çok teşekkür ederim. Allah yolunu apaçık etsin. O her güzel şeye layık.

Ahmet Faruk ÖZTÜRK
Ahmet Faruk ÖZTÜRK - 10 ay Önce

Harika diyorum. Şampiyonluk yarışında Beşiktaş devre dışı kalmış olur. Teşekkürler Abdullah AVCI.

?
? @Ahmet Faruk ÖZTÜRK - 10 ay Önce

:)) beşiktaşın istanbul klübü olduğunu unuttun galiba...

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 10 ay Önce

Ahmet Faruk Öztürk, 2010 2011 yılında kalemizi sarı çizmeli Mehmet Ağa koruyordu değil mi? Onur ne kadar Trabzonsporlu olduğu göstermiştir. Ne tazminat davası var ne de gergin demeci. Hatta futbolu bıraktı. Ben tribünde iki mağlubiyet sonrası ya Galatasaraylı olacam lafları bile duymuştum Avni akerde. Ayıp ayıp Onur'a saygı duyun.

Sıradan Vatandaş
Sıradan Vatandaş - 10 ay Önce

Yine söylüyorum.Yaşanan yaşandı ve bitti.İyisiyle kötüsüyle.Onur her zaman bir Trabzonlu gibi yaşadı.Güzel şeyler yaşattılar takım olarak bu şehire.Türkiye liginde bir çok kaleciden daha kalecidir.Trabzonsporumuza hiç bir şekilde zarar verici bir hareketide olmamıştır.Efendi adamdır.

SIRADAKİ HABER

banner513