Gökdeniz o saldırı yüzünden mi Rusya'ya gitti?

Tatar basınından dikkat çeken Gökdeniz haberi

Gökdeniz o saldırı yüzünden mi Rusya'ya gitti?
Tataristan’da yayın yapan internet gazetesi Business –gazeta.ru, Rubin Kazan’da forma giyen Gökdeniz Karadeniz’in futbol kariyerini mercek altına aldı. Trabzonspor eski CEO'su Burak Gürdal’ın açıklamalarına yer verilen haberde, Gökdeniz’in Rubin’e transfer süreci ve başından geçen ilginç olaylar hatırlatıldı. 

Haberden bazı bölümler şöyle:

“2003-2006 yılları arasında Trabzonspor’un CEO’su olan Burak Gürdal, ‘Gökdeniz o zaman gençti, ancak ligdeki en iyi futbolculardan biri olarak kabul ediliyordu’ diyor. Konfederasyon Kupası’nın ardından Gökdeniz’in fiyatı 6-9 milyon euro civarındaydı. Trabzon o dönemde Türk, İtalyan ve Alman kulüplerinden Gökdeniz için teklif almıştı. Trabzonspor’un o zamanki asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, ‘Gökdeniz, karşılığında para ve 10 futbolcu teklif etseler bile vermem’ demişti.

2006 yılında Trabzonspor'un kaptanı Fatih Tekke ve eşinin otomobili ile Gökdeniz Karadeniz'in eşinin arabası ve işyeri kurşunlandı. Basında çıkan haberlerde, Gökdeniz’i ayağına kurşun sıkmakla tehdit ettikleri yazıldı. Olayın arkasında muhtemelen mafyanın olduğu belirtildi. Bunun ardından Fatih Tekke Rusya’da Zanit’e, Gökdeniz Karadeniz Rubin Kazan’a transfer oldu. Ancak Gürdal’a göre Gökdeniz’in Rusya’ya transferinin sebebi yaşanan olaylar değildi. Gökdeniz, kendini yurt dışında denemek istemişti. Çünkü Türkiye’de başka bir kulüpte oynamasına izin verilmezdi.”
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 12:11
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Peki neden fatihi ve gökdenizi tehtit edenler araştırılıp ortaya çıkarılmıyor TS ne zaman az kendine gelde biryerden bir parazit çıkıyor bunlar tesadüf olamaz.

Serdar esinti
Serdar esinti - 3 yıl Önce

Şampiyonluk gelmesin diye gönderdiler Zorla en kral adamları yazıklar olsun kimse sahip çıkmadı Trabzon şehrinede yazık eski atarı kalmamış

SIRADAKİ HABER