Gelişmekte Olan Sporlar Federasyonu'nda 1 kişi ihraç edildi

FETÖ/PDY iddiası nedeni ile Gelişmekte Olan Sporlar Federasyonundan bir kişi ihraç edildi

Gelişmekte Olan Sporlar Federasyonu'nda 1 kişi ihraç edildi
Gelişmekte Olan Sporlar Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Rafting Federasyonu Asbaşkanı Fikret Yardımcı Haber61.net’e açıklamalarda bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığının kendilerine yazı göndererek yönetimde bulunan kişiler hakkında FETÖ/PDY’ye yönelik bilgi istediğini vurgulayan Yardımcı, “ Bakanlık yönetim kurulunuzda bulunan kişiler hakkında bizlerden bilgi istedi. Bizlerde bu talep üzerine yönetimimizde bulunan 27 kişinin isim listesini bakanlığa bildirdik. Sonrasında Bakanlık Erzurum bölgesinden yönetimimizde bulunan Avukat Mehmet Güzel’i ihraç etti ve yönetim kurulumuzda ki sayı 26’ya düştü. Mehmet Güzel’de sonrasında Erzurum’da tutuklandı.”ifadelerini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 18:36


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Papa
Ali Papa - 2 yıl Önce

CHP lideri bir özel harekatçınım ucuz diye,Anayasal ve kanuni hakkını kullanarak ,o tarhte yasal olarak çalışan bir bankada havale gönderfiği için atıldığını söyledi.O tarihte yasal çalışan Fetö okullarına çocuğunu gönderen binlerce kişininde örgütle bağı olmamasına rağmen atıldığı söyleniyor.Ama Fetö okulundan mezun bakan bile varmış.Manidar.

banner426

banner421