alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Galatatasaray başkanı Elmas'tan açıklama: Ahmet Ağaoğlu ile de görüşeceğiz

Galatasaray başkanı Burak Elmas açıklamalarda bulundu.

Spor 23.11.2021, 17:02
Galatatasaray başkanı Elmas'tan açıklama: Ahmet Ağaoğlu ile de görüşeceğiz

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe derbisi sonrası TFF'den randevu isteyerek ziyarette bulunacağını açıklamıştı. Elmas'ın bugünkü görüşme öncesi açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe'ye 2-1 yenildikleri derbiden sonra "Yarın (Bugün) TFF'den randevu isteyerek oraya gideceğim. Bu toplantıda MHK Başkanı'nın da olmasını isteyeceğim. Ayrıca Halil Umut Meler'in maç raporunu da kendilerinin açıklamasını isteyeceğim" demişti.

"Tüm kulüp başkanlarını davet ettik"

Kısa bir açıklama yapan Elmas, "Randevu talebimiz sonrası Nihat Başkan olumlu yanıt verdi hemen. TFF'de kimler olacak bilmiyorum. Çok açık bir konuşma yapacağız. Buraya gelmeden önce tüm kulüp başkanlarına buraya geleceğimizin ve katılmalarına dair isteğimizi beyan ettik. Tüm kulüp başkanlarına görüşmeleri ve konuştuklarımızı aktaracağım. Buradan çıktıktan sonra Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile de görüşeceğiz ve görüşmelerinin detaylarını paylaşacağız." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
adalı 1 hafta önce
bir ts gs maçında gs li oyuncu kendi cezasahasında topu elle taşıyarak ts li futbocunun gol yapmasını önlemiş ayni top dönüp ts kaesine gol olmuştu, hakem cüneyt çakır dı gs li başkan o gün ne sölemişti bü günkü başkan ne söylüyor ve bu günkü başkan hemde gs nin shasındaifadesini kullanıyor bu ifade kabul edilebilir bir ifade değil,gs stadının hakem yönetimi açısından bir ayrıcalığı mı var bunu kimse sormuyormu soramıyor mu?
kahraman 1 hafta önce
kendinizi soyutlamışsınız paranınızın gücü yok olamazda 20 senedir ballı kaymağı yediniz artık bitti o işler
Serkan 1 hafta önce
Canın yandığında değil de keşke canı yananlar olduğunda görüşme isteseydin sayın başkan.
? 1 hafta önce
kendileri hak yerken hiç patıranmıyorlardı.....
SUKENARLI 1 hafta önce
Sayın Elmas, acı var mı acı?
salih 1 hafta önce
BİZ 40 YILDIR ŞAMPİYON OLAMIYORUZ. NEDEN BAHSEDİYORSUNUZ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@