7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Galatasaray'dan Trabzon ekibine 2 transfer! İmzalar atıldı

Trabzon ekibi Galatasaray'dan iki ismi kadrosuna kattı.

Spor 19.07.2022, 16:17
Galatasaray'dan Trabzon ekibine 2 transfer! İmzalar atıldı

1461 Trabzon, Süper Lig ekibi Galatasaray’ın 2 genç yıldızı Selman Faruk Dibek ve Atalay Yıldırım’ı kadrosuna kattı. Kulüp binasında  ve Başkan Yardımcısı Ali Haydar Baş’ın katılımı ile yapılan imza töreninde; 20 yaşındaki forvet oyuncusu Atalay Yıldırım ve 19 yaşındaki kanat oyuncusu Selman Faruk Dibek, kendilerini 3’er yıllığına kulübe bağlayan sözleşmeye imza attılar.

İmza töreninde konuşan Başkan Yardımcısı Ali Haydar Baş, her iki oyuncuyu da kadrolarına katmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, “İki oyuncuyu da bonservisi ile transfer ettik. Kalitelerine ve yeteneklerine güveniyoruz. İnşallah burada çok başarılı olacaklar ve kendilerini ilerleyen yıllarda üst liglerde izleyeceğiz” dedi.

Yeni transfer Atalay Yıldırım ise, “Buraya geldiğim için mutluyum. 2.Lig’de kiralık oynadığım için ligi biliyorum. Yabancılık çekmeyeceğim” ifadelerini kullandı.  Bir diğer transfer Selman Faruk Dibek de, “1461 Trabzon FK’ya kendimi göstermek için geldim. Liglerin başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum” şeklinde konuştu. 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@