banner192

Futbolda haftanın programı

Lig lideri Trabzonspor ile üçüncü sıradaki Fenerbahçe, zirveyi ilgilendiren önemli maçta 30 Ocak Pazar günü İstanbul'da karşı karşıya gelecek.Süper Lig'de 19. hafta maçlarının programı şöyle:Yarın:13.30 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyh

Futbolda haftanın programı

Lig lideri Trabzonspor ile üçüncü sıradaki Fenerbahçe, zirveyi ilgilendiren önemli maçta 30 Ocak Pazar günü İstanbul'da karşı karşıya gelecek.

Süper Lig'de 19. hafta maçlarının programı şöyle:

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.00 Sivasspor-Medical Park Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)

17.00 Bucaspor-Kasımpaşa (Stadı henüz açıklanmadı)

19.00 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Atatürk)

30 Ocak Pazar:

14.00 Ankaragücü-Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

31 Ocak Pazartesi:

20.00 Eskişehirspor-Konyaspor (Eskişehir Atatürk)

-BANK ASYA 1. LİG-

Bank Asya 1. Lig'e 19. hafta maçlarıyla devam edilecek.

1. Lig'de 19. hafta maçlarının programı şöyle:

Yarın:

13.30 Denizlispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Denizli Atatürk)

14.00 Karşıyaka-Çaykur Rizespor (İzmir Alsancak)

30 Ocak Pazar:

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Mersin İdmanyurdu (Dumlupınar)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Güngören Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

13.30 Giresunspor-Orduspor (Giresun Atatürk)

13.30 Diyarbakırspor-Akhisar Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)

19.00 Samsunspor-Altay (Samsun 19 Mayıs)

31 Ocak Pazartesi:

20.00 Adanaspor-Kartalspor (Adana 5 Ocak)

-SPOR TOTO 2. LİG-

Spor Toto 2. Lig'e 20. hafta maçlarıyla devam edilecek.

2. Lig beyaz ve kırmızı gruplarda 20. haftanın maç programı şöyle:

-BEYAZ GRUP-

30 Ocak Pazar:

13.30 Alanyaspor-Gebzespor (Alanya Milli Egemenlik)

13.30 Akçaabat Sebatspor-Çorumspor (Akçaabat Fatih)

13.30 Turgutluspor-Yeni Malatyaspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Hacettepe-Adıyamanspor (Cebeci İnönü)

13.30 Sarıyer-Çankırı Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Bozüyükspor-İskenderun Demir Çelikspor (Bozüyük İlçe)

13.30 Göztepe-Beypazarı Şekerspor (İzmir Atatürk)

13.30 BUGSAŞ Spor-Bandırmaspor (Yenikent ASAŞ)

13.30 Körfezspor-Mardinspor (İzmit Alparslan Türkeş)

-KIRMIZI GRUP-

30 Ocak Pazar:

13.30 Şanlıurfaspor-Belediye Vanspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Tokatspor-Dardanelspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Kocaelispor-Türk Telekomspor (İsmetpaşa)

13.30 Balıkesirspor-Eyüpspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Sakaryaspor-Tarsus İdmanyurdu (Sakarya Atatürk)

13.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)

13.30 Konya Torku Şekerspor-Pursaklarspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

13.30 1461 Trabzon-Adana Demirspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

-SPOR TOTO 3. LİG-

Spor Toto 3. Lig'e 19. hafta maçlarıyla devam edilecek.

3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 19. hafta maçlarının programı şöyle:

-1. GRUP-

Yarın:

13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Bayrampaşaspor (Seyrantepe 1 No'lu Saha)

30 Ocak Pazar:

13.30 Kırşehirspor-Tekirova Belediyespor (Kırşehir Ahi)

13.30 72Batmanspor-Ankara Demirspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Lüleburgazspor-Hatayspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Nazilli Belediyespor-Belediye Bingölspor (Nazilli İlçe)

13.30 İnegölspor-Malatyaspor (İnegöl İlçe)

13.30 Bursa Nilüferspor-Arsinspor (Nilüfer)

13.30 İstanbulspor-Menemen Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Tepecikspor-Ünyespor (Tepecik Belediye)

-2. GRUP-

30 Ocak Pazar:

13.30 Kahramanmaraşspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (12 Şubat)

13.30 Ispartaspor-OYAK Renault (Isparta Atatürk)

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Batman Petrolspor (Yozgat Bozok)

13.30 Gümüşhanespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Keçiören Sportif-Kırklarelispor (Yenimahalle Hasan Doğan)

13.30 Beykoz 1908-Altınordu (Beykoz)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Yalıspor (Darıca İlçe)

13.30 Orhangazispor-Afyonkarahisarspor (Orhangazi İlçe)

-3. GRUP-

30 Ocak Pazar:

13.30 Keçiörengücü-Denizli Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.30 Kırıkkalespor-Kepez Belediyespor (Kırıkkale Başpınar)

13.30 Siirtspor-Pazarspor (Siirt Atatürk)

13.30 Kastamonuspor-Karsspor (Kastamonu Gazi)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Beylerbeyi (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

13.30 Kırıkhanspor-Yalovaspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Zeytinburnuspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Zeytinburnu)

13.30 Gölcükspor-Torbalıspor (Gölcük İlçe)

13.30 Araklıspor-Gaziosmanpaşaspor (Araklı İlçe)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.