banner560

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 21. hafta maçlarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 22. hafta müsabakaları oynanacak.

Spor 07.02.2020, 09:37 07.02.2020, 16:54
Futbolda haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:

- Süper Lig

Bugün:

20.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya)

Yarın: 

14.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Eryaman)

17.00 Beşiktaş-Gaziantep FK (Vodafone Park)

20.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

9 Şubat Pazar:

13.30 Hes Kablo Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

10 Şubat Pazartesi:

20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Gürsel Aksel)

- TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Fatih Karagümrük-Hatayspor (Vefa)

Yarın:

14.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

16.30 Eskişehirspor-Altınordu (Eskişehir Yeni)

19.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Şubat Pazar:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Keçiörengücü (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı)

19.00 Altay-Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

10 Şubat Pazartesi:

19.00 Akhisarspor-Ekol Göz Menemenspor (Spor Toto Akhisar)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

9 Şubat Pazar: 

13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Vanspor FK (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Ergene Velimeşespor-Etimesgut Belediyespor (Ergene Velimeşe)

13.30 Uşakspor-Sivas Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

13.30 Niğde Anadolu-Bayburt Özel İdare (Niğde 5 Şubat)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Kırşehir Ahi)

13.30 Bandırmaspor-Elazığspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Kardemir Karabükspor-GMG Kastamonuspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

Beyaz Grup:

Yarın:





13.00 Hekimoğlu Trabzon-GMG Kırklarelispor (Vakfıkebir İlçe)

13.30 Hacettepe-İnegölspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Pendikspor-Çorum FK (Pendik)

13.30 Sarıyer-Manisa FK (Yusuf Ziya Öniş)

9 Şubat Pazar: 

13.00 Şanlıurfaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa GAP)

13.00 Yılport Samsunspor-Afjet Afyonspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.00 Gümüşhanespor-Başkent Akademi (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 1922 Konyaspor-Tarsus İdman Yurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Sancaktepe (Karaelmas Kemal Köksal)

- TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

13.00 Yomraspor-Serik Belediyespor (Yomra İlçe)

13.30 Çatalcaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

9 Şubat Pazar:

13.00 Artvin Hopaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Çankaya FK (Müstakil Atletizm Pisti)

13.30 Tokatspor-Düzcespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Manisaspor-Silivrispor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Kızılcabölükspor-52 Orduspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Ci Group Buca (Dağılgan)

13.30 Şile Yıldızspor-Erzinspor (Şile)

2. Grup:

Yarın: 

13.30 1877 Alemdağspor-Karşıyaka (Alemdağ)

9 Şubat Pazar:

13.00 Payasspor-Fethiyespor (Payas İlçe)

13.00 Ağrı 1970-Turgutluspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Fatsa Belediyespor-Kozanspor (Fatsa İlçe)

13.30 Kocaelispor-Belediye Derincespor (Kocaeli)

13.30 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler)

13.30 Kemerspor 2003-Büyükçekmece Tepecikspor (Kemer İlçe)

3. Grup: 

Yarın:

13.30 Somaspor-Medical Park Batman Petrolspor (Soma Atatürk)

13.30 Altındağ Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Çubuk İlçe)

9 Şubat Pazar:

13.00 Bayrampaşa-1954 Kelkit Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Diyarbekirspor-Gölcükspor (Diyarbakır)

13.00 Pazarspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Pazar İlçe)

13.30 Osmaniyespor-Halide Edip Adıvarspor (7 Ocak)

13.30 Karacabey Belediyespor-Modafen (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Nevşehir Gazi)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Muğlaspor (Darıca İlçe)



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu

Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 36 83
2. M. United 36 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 36 64
5. Liverpool 36 63
6. Tottenham 36 59
7. West Ham 36 59
8. Everton 36 56
9. Arsenal 36 55
10. Leeds United 36 53
11. Aston Villa 36 49
12. Wolverhampton 36 45
13. Crystal Palace 36 44
14. Southampton 36 43
15. Burnley 36 39
16. Newcastle 36 39
17. Brighton 36 38
18. Fulham 36 27
19. West Bromwich 36 26
20. Sheffield United 36 20
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 37 83
2. Real Madrid 37 81
3. Barcelona 37 76
4. Sevilla 37 74
5. Real Sociedad 37 59
6. Real Betis 37 58
7. Villarreal 37 58
8. Celta de Vigo 37 53
9. Athletic Bilbao 37 46
10. Granada 37 45
11. Osasuna 37 44
12. Cádiz 37 43
13. Valencia 37 42
14. Levante 37 40
15. Deportivo Alaves 37 38
16. Getafe 37 37
17. Huesca 37 33
18. Elche 37 33
19. Real Valladolid 37 31
20. Eibar 37 30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@