banner192

Futbolda bu hafta neler var?

 Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 17. hafta müsabakalarıyla ilk yarı sona erecek. Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 18. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 16. hafta müsa

Futbolda bu hafta neler var?

 Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 17. hafta müsabakalarıyla ilk yarı sona erecek. Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 18. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 16. hafta müsabakaları yapılacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
- Spor Toto Süper Lig
 
Bugün:
 
20.00 Fenerbahçe-Sivasspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
 
Yarın:
 
13.30 İstanbul Başakşehir-Balıkesirspor (Başakşehir Fatih Terim)
 
16.00 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)
 
19.00 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
19.00 Torku Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
14 Aralık Pazar:
 
13.30 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
16.00 Mersin İdmanyurdu-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Tevfik Sırrı Gür)
 
19.00 Gaziantepspor-Beşiktaş (Kamil Ocak)
 
15 Aralık Pazartesi:
 
20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)
 
- PTT 1. Lig
 
Yarın:
 
14.00 Bucaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Buca)
 
14.00 Adana Demirspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
14.00 Altınordu-Orduspor (İzmir Atatürk)
 
14.00 Osmanlıspor-Samsunspor (Osmanlı)
 
16.00 Kayserispor-Adanaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
14 Aralık Pazar:
 
13.30 Giresunspor-Karşıyaka (Giresun Atatürk)
 
13.30 Boluspor-Antalyaspor (Bolu Atatürk)
 
18.30 Albimo Alanyaspor-Elazığspor (Alanya Oba)
 
15 Aralık Pazartesi:
 
19.00 Denizlispor-Şanlıurfaspor (Denizli Atatürk)
 
- Spor Toto 2. Lig
 
Kırmızı Grup
 
------------------
 
14 Aralık Pazar:
 
13.00 Pazarspor-Kahramanmaraşspor (Arhavi İlçe)
 
13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Sarıyer (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
 
13.00 Gümüşhanespor-Kırklarelispor (Gümüşhane Yenişehir)
 
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-İnegölspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
13.30 MKE Ankaragücü-Gölbaşıspor (Ankara 19 Mayıs)
 
13.30 Bandırmaspor-Altay (Bandırma 17 Eylül)
 
13.30 Göztepe-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)
 
13.30 Tepecikspor-Kocaeli Birlikspor (Tepecik)
 
13.30 BUGSAŞ Spor-Hatayspor (Ankara OSTİM)
 
 
Beyaz Grup
 
----------------
 
Yarın:
 
13.00 1461 Trabzon-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Keçiörengücü (Tarsus İlçe) 
 
14 Aralık Pazar:
 
13.30 Aydınspor 1923-Pendikspor (Adnan Menderes)
 
13.30 Hacettepe-Bayrampaşa (Cebeci İnönü)
 
13.30 Kartalspor-Tokatspor (Kartal)
 
13.30 Ümraniyespor-Ofspor (Ümraniye Belediye)
 
13.30 Yeni Malatyaspor-Menemen Belediyespor (Malatya İnönü)
 
13.30 Fethiyespor-Körfez İskenderunspor (Fethiye İlçe)
 
13.30 Turgutluspor-Konya Anadolu Selçukspor (Turgutlu 7 Eylül)
 
- Spor Toto 3. Lig
 
1. Grup
 
-----------
 
Yarın:
 
13.30 Tire 1922-Tuzlaspor (Tire 4 Eylül)
 
14 Aralık Pazar:
 
12.30 Kızılcabölükspor-Batman Petrolspor (Doğan Seyfi Atlı)
 
13.30 Kırıkhanspor-Çatalcaspor (Kırıkhan İlçe)
 
13.30 Manavgatspor-Niğde Belediyespor (Evrenseki)
 
13.30 Zonguldak Kömürspor-TUTAP Şekerspor (Karaelmas Kemal Köksal)
 
13.30 Bursa Nilüferspor-Gaziosmanpaşa (Nilüfer)
 
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Çorum Belediyespor (Darıca İlçe)
 
13.30 İstanbulspor-Adliyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
 
 
 
2. Grup
 
-----------
 
Yarın:
 
13.30 Çine Madranspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Çine Yüksel Yalova)
 
14 Aralık Pazar:
 
13.00 Arsinspor-Payas Belediyespor 1975 (Arsin İlçe)
 
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Erzincan Refahiyespor (Vefa)
 
13.30 Maltepespor-Yeni Diyarbakır (Maltepe Hasan Polat)
 
13.30 Gölcükspor-Yeşil Bursa (Gölcük)
 
13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kemer Tekirovaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
 
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Dardanelspor (Sancaktepe Belediyesi)
 
13.30 68 Yeni Aksarayspor-Eyüpspor (Dağılgan)
 
13.30 Çankırıspor-Derincespor (Çankırı Atatürk)
 
 
3. Grup
 
----------
 
Yarın:
 
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Ayvalıkgücü Belediyespor (Bayburt Genç Osman)
 
13.30 İstanbul Güngörenspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Mimar Yahya Baş)
 
14 Aralık Pazar:
 
13.00 Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-Silivrispor (Kazım Karabekir)
 
13.30 Etimesgut Belediyespor-Bergama Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
 
13.30 Erzin Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
 
13.30 Orhangazispor-Sandıklıspor (Orhangazi İlçe)
 
13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
 
13.30 Beylerbeyi-Sakaryaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
 
15 Aralık Pazartesi:
 
13.30 Ankara Demirspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Cebeci İnönü)

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.